Skocz do zawartości
Lemon Gelato

Auto Gorilla Glue – 24% THC

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ 75

Zastanawiam się czy nie robic juz flusha? Chyba jeszcze dojebie im

20220308_114615.jpg

20220308_114626.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Udyr

Powiem ci kolego że próbowałem swojego jaranka i w smaku Jest ohydne bo jeszcze nie ma tego posmaku typowego squna, ale coś tam działa i to suszone w piekarniku w ciągu godziny. Także nie jest źle A dzisiaj jeszcze zapierdolę im pełną dawkę odzywek dzisiaj. Dobra pora na bongo i rower. Aromat maja zajebisty ale wiecej wg mnie jest tu aromatu blue cheese niz prawdziwego diesel'a mimo ze blue cheese tu nie ma haha

Edytowane przez Lemon Gelato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster licze max 2 tyg i kosa

Haha najarany ma dziwne pomysly hahaa joint z bonga bo mi sie znudzilo trzymac kiepa

20220308_220659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 88

Zrobiłem Flash ogólnie zioło próbował one także w smaku wymiata THC nie jestem w stanie określić czy mocne Czy słabe bo jaram z dychę dziennie także mam już tolerancję na THC ha ha A tak ogólnie krzaki o 20 dni spóźniają się więc to już jest gruba pomyłka Także piszę do producenta. Trichomy wchodzą już w ostatnią fazę robią się brązowe także tydzień i kosa

20220321_101831.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lemon Gelato napisał:

DZIEŃ 88

Zrobiłem Flash ogólnie zioło próbował one także w smaku wymiata THC nie jestem w stanie określić czy mocne Czy słabe bo jaram z dychę dziennie także mam już tolerancję na THC ha ha A tak ogólnie krzaki o 20 dni spóźniają się więc to już jest gruba pomyłka Także piszę do producenta. Trichomy wchodzą już w ostatnią fazę robią się brązowe także tydzień i kosa

20220321_101831.jpg

To ze sie spozniaja, niekoniecznie wina producenta, to moga byc błędy w uprawie, ktore spowalniaja wzrost. I co ty im tam napiszesz? xD

 

A krzaczor ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, nie ma co za długo czekać, bo tu sie okazuje, że plant jak przekwita traci THC

też miałem trzymać dłużej planta, ale zwątpiłem po artykuje na RQS

Quote

Jeśli preferujesz bardziej relaksujące i uspokajające efekty palenia, poczekaj aż trichomy nabiorą bursztynowego koloru. To wskazuje na niższe poziomy THC i większe ilości CBN, kannabinoidu wytwarzanego, kiedy THC się rozpada.

hee, ja myślałem że jak są bursztyny to jest WIĘCEJ THC, a tu się okazuje inaczej, więc od tej pory, pierdole to, nie czekam na bursztyny

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC W DNIU 26.03.22

Pozniej podam ile g na sucho. Poki co  kush suszy się 2 metodami. Słoik / naturalnie powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato źoło pełnie mocy  i aromatu ma około pół roku od wysuszenia gdyż  żywica fermentuje  cierpliwość popłaca ale kto by miał jej na tyle xd

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w sloikach. I powiem wam iż  smak i moc przekot. Jestem teraz top 1 na miescie haha tak mówią ale ja tam sam to bakam . Ide kręcić. Yo 

20220404_114756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato stara fotka z przed trymowania, no ale zaraz update jakis wrzucę. 5

W słoikach lekko trymowane ale aromat powala. Segregowałem od razu topy co do wielkości w słoje także tu boczne popcorn'y

20220425_140628.jpg

20220425_140729.jpg

20220425_140638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakówa 😁

Takie info z jamajki. Podobno jak suszysz topy do góry nogami to cała moc wchodzi w tą końcówke która zwisa. Weź zrób se blantanamo właśnie z tej końcówki z głównego szczytu xd ja musiałem inhalować się przy oknie xD a byłem w połowie. (Jaram 12 lat dzień w dzień) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr moje mnie juz nudzi. Smak diesel ale taki bardziej serowy . Ale teraz nie popelnie bledu i kazdy krzak dam inny

@Eddie Plant wisialy miesiąc do gory nogami heh.(jaram 20 lat) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...