Skocz do zawartości
Juras80

Blade liście marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

@Juras80 mnie to nadal wygląda na przelanie plus złe ph, nie wiem co tam z nawozami kombinowałeś.

Ogolnie powinieneś wstrzymać sie z podlewaniem troche ją przesuszyć bo tam sie korzenie duszą, doniczki postaw sobie nawet na kilku kapschlach od coli czy pepsi zeby nie stały bezposrednio na foli od boxa. Moja rada 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/12/2021 o 19:33, Ważniak napisał:

Na tym etapie nie da się określić ile zbierzesz, czy roślina dobrze się rozwinie. Jak zaczniesz projekt od nowa sytuacja będzie wyglądać tak samo bo niby czemu miało by być inaczej.

AllMix to ziemia mocno nawożona, nie jest polecana do sadzonek.  

Zgadzam sie z Tobą, tu jest pare składnych na te sytuacje

Ziemia jak sam piszesz nie do sadzonek.

Przelanie.

Rozregulowane ph. 

@Barney's dobrze radzi sprawdź ph, ew jesli masz mozliwość to tez Ec, obstawiam ze bedzie duzo za duże.@Juras80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK to nie ec zablokowana jest najprawdopodobniej przelaniem ogólnie to wszystko jest nie tak polewał wodą glebę nie zwracając uwagi na liście już zaczyna pokazywać niedobory od zbyt częstego podlewania najczęstszy błąd początkujących growerow więcej nie znaczy lepiej 

Teraz tylko pozostaje przelanie doniczki czysta woda o odpowiednim pH sprawdzenie co wyleciało dołem jeżeli pH jest w normie to już pozostaje czekać aż gleba wyschnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Juras80  Nie sadź w przeźroczystym kubku, bo korzenie nie lubią światła, a w przeźroczystym kubku światło będzie do nich docierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...