Skocz do zawartości
Juras80

Blade liście marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze nie jest wszystko ok @fxxx1337 ja mam 2 takie same auto i od poczatku jedna wlasnie miala jasniejsze liscie a z tym i o wiele wolniejszy wzrost. Sam nie wiem jaka jest tego przyczyna ale mam nadzieje ze kiedys znajde odpowiedz 

@fxxx1337 Napusze ci cos jeszcze ciekawszego. One sa w jednej doniczce a od wyjscia z ziemi wlasnie ta slabsza byla jasniejsza i wg lodygi chudsze paki mniejsze 

Tzn kolorem nie odbiegaja od siebie rosliny ale szczyty… otoz szczyty wydaja mi sie koloru zoltego zamist jasno zielonego  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4275C9A-576E-42FF-9A9B-361FF30EE00A.jpeg

B057E9AD-38B0-4E49-B39F-7D615E35BA83.jpeg

Dobrze to nie wyglada , może się wyrobią jeszcze. Tak myśle sobie czy nie zacząć projekt od nowa. Na tym etapie. Jak mam ściągnąć 100g z 9 Kraków to wole nowe pestki wysiać. A wy jak myślicie? 

FF3083B2-54DE-45B3-9902-392F8FD93DD2.jpeg

4EE1D2DB-D941-4903-9F01-E7FB56175365.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Juras80 napisał:

Na tym etapie. Jak mam ściągnąć 100g z 9 Kraków to wole nowe pestki wysiać. A wy jak myślicie? 

Na tym etapie nie da się określić ile zbierzesz, czy roślina dobrze się rozwinie. Jak zaczniesz projekt od nowa sytuacja będzie wyglądać tak samo bo niby czemu miało by być inaczej.

AllMix to ziemia mocno nawożona, nie jest polecana do sadzonek.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lał bym tyle wody i nie użył kostek torfowych do wysadzania tylko ziemia mała donica i pod panel led na 2-3tyg po tem docelowa donica i hps i ostrożnie z podlewanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Wyglądają trochę, jak "mutanty", czyli genetycznie rośliny zaburzone, ale może przyczyniły się do tego stanu rzeczy warunki, w jakich je trzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Nie no jasne, ale z rośliną od początku było coś nie tak, liście miała nienaturalnie poskręcane. Miałem raz w boxie coś podobnego, ale jak tto zaburzenie na roślinie zobaczyłem to usunąłem ją z uprawy jeszcze na wegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...