Skocz do zawartości
ChinQuan

Red strawberry Banana Auto

Rekomendowane odpowiedzi

dobra zamowilem nowa lampe. Ciekawe czy bedzie jakas roznica. 

 

Roslinka ma wlasnie 27 dni. Wypuszcza kolejne odrostu i bede ja teraz naciagal w odpowiednim kierunku. KUpilem tez bag co2 i dzisiaj miernik co2 zeby sprawdzic czy cos to w ogole daje. Na mierniku pokazuje okolo 650 ppm czyli cos sie dzieje.

IMG_6719.JPG

IMG_6720.JPG

IMG_6721.JPG

IMG_6722.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Jestem ciekawey roznicy miedzy lampami. Pozniej troche zalowalem ze nie bralem tej co Ty  masz bo tez fajna opcja z regulacja. 

Ogolnie barwa swiatla jest calkiem inna , lampa wisi troche wyzej.

@TheNotoriousOfWeed a duzo daje wiecej co2? mierzyles to moze? 

Ja ta mam okolo tygodnia wiec zobaczymy co bedzie dalej. Ja mam box w schowku wiec nawet zapach mi jakos bardzo nie przeszkadza, wazne zeby roslna rosla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan nie mierzylem bo wyrzucilem ja po paru godzinach 

@onyx sluchaj bo ja mam 2 boxy i w jedyn mam 6 dniowe a w drugim 65 i ok 40. Widze ze lepiej puchly pod limatekiem ale nie wiem jak ogarnac wilgotnosc zeby male mily wiecej w tym samym boxie i mysle jakby to bylo z lampa czy mlode by sie nie wyciagaly???

A w tym drugim boxie to mam bardzo slaby led i tak mysle czy jednak nie wrzucic ich do boxa z mlodymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx ogolnie lalem jej root juice i czytalem ze to moze roslinke spowolnic przez pierwsze tydzien czy dwa poniewaz pojdzie bardziej w korzenie niz w budowanie. nie wiem czy to przez to.

@onyx licze 27 dni od momentu wsadzenia ziarenka do krazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed do boxa z słabszym ledem wrzuć młode a stare do lumnateka

Zależy też co masz na myśli słaby LED 

@ChinQuan niby może spowolnić ale nie aż tak, jeżeli to automat to ona zaraz zacznie kwitnąć a prawie wgl nie ma rozwiniętych odrostów więc coś innego musiało być nie tak że jest taka mała 

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...