Skocz do zawartości
michas131

BIG BUD x5

Rekomendowane odpowiedzi

Hej po ostatnim grow raporcie postanowilem poszerzyc boxa z 60x60 na 100x50 i zmienic lampe z ts600 na 1000. Poprzedni grow mozna powiedziec prawie udany z wyjatkiem konca niestety 😞 brak filtru weglowego zrobił swoje... W kazdym bądź razie juz zalatwiłem filtry a nad wiatrakiem pomysle  gdy bedzie powoli pojawiać się zapach czyli pewnie za jakies 6 tygodni, narazie jest wylot pasywny. 1 tydzien wega odżywki canna  .Gdy wszystko  pójdzie pomyślnie zaczne myśleć nad zrobieniem SOG i klonoowaniem ale nie wszystko naraz. (namiot 60/60/180 mogę oddac w maire rozsądnej cenie)

IMG20211129103531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc lampy ustawiona na oko by nie zjesc sadzonek pewnie z 30-40 % mocy (tez koszty pradu sie liczą)

Wentylacja rownież jeszcze nie podloczona mogloby być za zimno aktualnie jest 17/18C 

W treningi bede sie bawic za jakies 2/3 tygodnie  powoli lst nastepnie hst, narzucac siatke tez bede ale troche za wczesnie mysląc o siatce

Co do podlewania to moze z 100ml na tydzien bez nawozow (light mix ziemia)

Zastanawia mnie jakiej wielkosci doniczki bylyby najlepsze dla 5 roslin na takiej powierzchni (100x50)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...