Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK dobra cena jak dla mnie 60W panel za 288 zł (podniósł się bo wcześniej było 274zł więc chyba inflacja zrobiła swoje)

czyli 88 zł dam więcej i mam gotowe zamiast bawić się w składanie tego. Chociaż to mi daje dodatkowe 9000 lm a w przypadku samoróbki dałoby mi 20000,

ale i tak jestem leniem i wolę już to zamówić. Pytanie czy lepiej jechać do chłopa, czy przez neta można śmiało zamówić bez obaw że dane wyciekną do 997 albo 112 😄 ?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Tak czy inaczej zyskałeś doświadczenie, jakbyś tego panelu nie zbudował to byś tego, co wiesz nie wiedział. Zawsze możesz dokupić diod, jak masz dla nich odpowiedni zasilacz, rozbudować panel i bum , niech oświetla twoją największą uprawę,  a TS 1000 , jaki pewnie jest podróbką dasz na tą jedną LSD. Jednak to pracochłonna koncepcja, znacznie prościej byłoby dokupić panel od Ledam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  z dwóch diod na tym samym 8 kilogramowym radiatorze który i tak się grzeje zrobi się nagle 6 diod to tam piekarnik powstanie, będzie można jajecznice na boczku smażyć, bym musiał dodatkowo ze 4 wentylatory na górę podpiąć, zrobi się brzydko mówiąc chujnia, pełno kabli, dokupię panel lepiej mieć gotowca

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  No czaję, to w tym wypadku kupuj 60 W Ledman u mnie jeden taki panel w boxie podnosi temperaturę względem otoczenia, czyli tego, jaka temperatura występuje w pokoju o 1,5 c, czyli dwa panele Ledam 60 W podwyższają temperaturę o 3 stopnie C, co jak dla mnie jest świetnym wynikiem, bo mam rośliny dobrze oświetlone, a temperatura wysoko nie jest podniesiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja zamawiałem u niego jak i zwracałem produkt więc jest kompletnie bezpiecznie i bezproblemowo 🙂 oczoczywscie nie na swoje dane Januszu

6 godzin temu, konopny_janusz napisał:

@ArteK dobra cena jak dla mnie 60W panel za 288 zł (podniósł się bo wcześniej było 274zł więc chyba inflacja zrobiła swoje)

czyli 88 zł dam więcej i mam gotowe zamiast bawić się w składanie tego. Chociaż to mi daje dodatkowe 9000 lm a w przypadku samoróbki dałoby mi 20000,

ale i tak jestem leniem i wolę już to zamówić. Pytanie czy lepiej jechać do chłopa, czy przez neta można śmiało zamówić bez obaw że dane wyciekną do 997 albo 112 😄 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...