Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  nie, na flo już jest od paru tygodni i ma tyle. Tylko tak się zastanawiam, czy to czasem nie wynika z moich wcześniejszych błędów, skopane pH, flush, skoczogonki, lanie chemii, lipna ziemia itd.

 

ten Mars mi chodził na flo prawie całyczas na 75% mogę jeszcze spróbować sprawdzić na 100

od teraz leci na 100, wentylator jest na obudowie to aż tak się nie grzeje

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Wyciąganie na pewno od błąd takich, jak wspomniałeś nie zależy, ale coś ze światłem , nie wiem, czy masz tego boxa dobrze oklejonego, aby było dobre odbicie światła. Co do Ts 1000 to dawaj na 100% to jasne, ale ja bym olał wyciągającą się LSD, lepiej postawić na jedną uprawę i mieć coś dobrego z tej uprawy, gdzie masz najwięcej plantów, jak spuchną dobrze to i tak zgarniesz swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  ale tu chodzi o jakość

chcę bezbłędnie poprowadzić 1 x LSD od początku do końca,

no ale dobra, wrzuce jej żarówki, a tam do szafy dorzuce swój panel 10k lm, mam jeszcze chińskiego leda, ale on jest mega słaby

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK caly czas mi cos nie grało XD kumpel wpadl włożył reke pod wentylator i powiedzial ze ok. Ja podkładając reke czulem normalnie ze dmucha mi na reke. Tzn wiatrak byl dobrze zamocowany tylko chyba kabelki byly na odwrót przykręcone. Gdybam sobie tylko bo ja tam malo wiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jak się zbytnio wyciąga to już jest problem na start z tym, że nie ma dość energii świetlnej, a ona to też coś, co zasila roślinę i pozwala jej rosnąć, bo same nawozy to pokarm, jaki bez reakcji fotosyntezy do jakiej potrzebna jest odpowiednia ilość światła, nie wystarczy, więc ja bym postawił na większą uprawę, gdzie nie masz wyciągania, masz tylko zwolniony proces kwitnienia, więc wrzuciłbym panel od Jednej LSD do tej uprawy z Ts 1000, a jedna LSD niech leci na żarówkach, jak się zlitujesz nad nią to jej dokupisz choćby żarówek, albo ją olejesz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli kupując cokolwiek w na polskich serwisach aukcyjnych prawie zawsze dostaje się podróbkę 😄

a zamawiać zza granicy to pozostaje podać pełne dane łącznie z adresem zamieszkania

 @kubus425 dobra sory nie spamie już w twoim temacie o którym jest mowa o problemie z temperaturą

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK @Zielone krainy

popełniłem błąd przy tworzeniu swojego panelu, kupiłem zasilacz o wydajności 6,7 Ampera który kosztował mnie koło 150 zł (to i tak była cena okazyjna)

i teraz se (sobie) pomyślcie, w panelu mam tylko 2 diody clu048 które biorą po 1 Amperze (prąd zalecany przez producenta)

to jaki tutaj potencjał się marnuje...

 

z tego zasilacza powinien tak naprawdę powstać panel z 6 diod clu048 który dawałby łącznie 31,5 tys lumenów, a nie jak mój, 10500

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...