Skocz do zawartości
MisterZielskoXD

Przesuszona marihuana

Rekomendowane odpowiedzi

@MisterZielskoXD spróbuj z obierkami od cytryny, pomarańczy ,jesli nie masz saszetek regulujących wilgotnosc. Ile obierek na ile G to musisz sam wytestowac, napewno różnica bedzie ogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja jak jakis suchy temat dostawalem to tski pojemniczek plastikowy kilka obierkow od cytryny. Smak i zapach sie smieje ze robie lemon haze 😂

Skórki lezaly z jednej strony pojemniczka a temat z drugiej  nigdy przy sobie zeby plecha nie weszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Kiedyś dawałem skórki od cytryny, plecha nie weszła, ale zioło przejęło zapach skórki cytrusa, a nie o o to chodzi, jak chcesz mieć czysty aromat. Dawałem też kawałek skórki jabłka i ono w zapachu nie jest tak inwazyjne , jak cytrus, a jeszcze lepszą opcją jest skórka z ziemniaka, ale wszystko z głową, bo ja dawałem na słój 2 litrowy jeden średniej wielkości obierek i nie kładłem go bezpośrednio na ziole, ale zioło niżej na zioło ręczniki papierowe w grubej warstwie i dopiero na to obierek z ziemniaka. Jednak wielu ludzi przez taki zabieg dostało plechy, jak to nieumiejętnie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK No wierze, ale logicznie rzecz biorąc, jak masz roślinie o innym aromacie niż cytrus, a wprowadzisz jej zapach cytrusa inwazyjnie przez dodanie skórki z cytrusa, to nie masz już aromatu, jaki miał występować naturalnie, więc mi to nie pasuje, ale jak komuś to odpowiada to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...