Skocz do zawartości
Duszek

Critcal Orange Punch, Do Si Dos | Mars Hydro TS 600 | Ziemia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 102

Leje wodę, co drugie lanie dorzucam nawoz na flo, troche jasniejsze się zrobily, topki ładnie pachną aż by się chcialo już je zerwac 😁IMAG0005.thumb.jpg.14b361935a50775c8017baf4f931a445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślalem ze nie daje za bardzo jak sie przypali no ale cały czas sie uczę i dobrze ze zrobilem ta fotorelacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duszek Jak był uszkodzony to dalej by pokazywał czy ma czegoś za dużo, liść to taki magazyn szczególnie jak roślina kwitnie. 

Ale skoro dalej nigdzie się to nie pokazuje to znaczy, że mają już mniej azotu.

Także luźno guma 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 108

dwa to na moje już bym zebrał a jeden troche w tyle także i tak muszę czekać, a z tymi dwoma co myslicie kosa czy jeszcze sie z nimi coś wydarzy? Niby już trichomy lekko brązowieja a nie chce za bardzo kanapowej fazki

IMAG0007.jpg

IMAG0009.jpg

IMAG0008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topki twarde mysle,  lepi sie reka po nich a zapach zostaje nawet jak reke umyje 😅.

Potrzymam je jeszcze z tydzien na samej wodzie żeby sie wypłukały, bo calkiem o tym zapomnialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wanny calego krzaka wrzucic i przepłukać?

O takiej metodzie nie slyszalem dlatego pytam

Dodam również ze zalezy mi na lisciach bo masełko fajne wychodzi, ale zastanawiam sie nad haszykiem jeszcze

Edytowane przez Duszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zbiore je za 2 tygodnie wszystkie razem, i leje im teraz sama wode. Dzieki sliczne za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosidos akurat chyba powinien zmienic kolor z tego co widze na stronie z ktorej bralem pestki, w planach byl zbior gdzies teraz no ale trudno troche sie przedluzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko pany, troszkę mnie nie było ale już jestem, dwa krzaczki poszły na kosę, już wysuszone, łodygi się nie łamią ale topki już są suche więc nie chciałem ich przesuszyć jedna pani jeszcze dojrzewa ale z tych dwóch wyszło 84, myślę że z 10 odejdzie jak doschna w sloiku ale jestem zadowolony z wyniku i odezwę się jeszcze jak skosze ostatnia

Fotka poduszki😁IMAG0010.thumb.jpg.4f3d0721f84e481dc7f9215006daa084.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy z jednego automata można ładna ilość wykręcić? Bo mam jedna pestkę i planuje ja zrobic samą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...