Skocz do zawartości
Aga

Cześć jestem nowa i zielona w temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK moje wszystkie kwiaty kupiłam online. Można wysłać lotnicza z Anglii do usa tydzień idą paczki. Ja wysyłam na cały świat i kupuje z różnych zakątków. Droższe odmiany raczej zamawiam wiosna do końca lata i wysyłam a tak masz heat bags za dodatkowa opłata 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK wyglada jak fikus elastica https://www.etsy.com/listing/1021315966/ficus-elastica-tineke-starter-plant-4?gpla=1&gao=1&&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping_us_ps-a-craft_supplies_and_tools-floral_and_garden_supplies-greenery_and_gardening-plants-house_plants&utm_custom1=_k_CjwKCAiA1uKMBhAGEiwAxzvX9xjZecM-Bkuu_S7OAeBzHYxm8Yxk-e2jL0A1-vLOI2I3zSknCn-OuRoC7zMQAvD_BwE_k_&utm_content=go_12565278184_123210904527_507284104688_pla-321284729019_m__1021315966_341593289&utm_custom2=12565278184&gclid=CjwKCAiA1uKMBhAGEiwAxzvX9xjZecM-Bkuu_S7OAeBzHYxm8Yxk-e2jL0A1-vLOI2I3zSknCn-OuRoC7zMQAvD_BwE

@Duży Topek teściowej jajecznicę będziesz z grzybkami smażyć 😂😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Stulejarski koment zaczął się od Cb, a ja tylko dopełniłem spuścik  do pojemniczka. Chillout i miłego dnia 253699680_4590011457749121_2891525095045486022_n.jpg.a5ed091b1414b94035e7fb577e2c8030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aga oczywiscie na tym etapie mozesz jeszcze je troszeczke potrenować w sensie porozginać zeby (kiwaty) dostawaly więcej światła liscie mozna popodginać.wygladają ładnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aga to ją fotoperoidy. Twoje krzaki

 Zaczną kwitnąc jak zmienisz światło(skrócenie dnia) 12/12 i po 6-cio tygodniowym wegu radził bym robić to na dniach, rozsadzi ten sprzęcik.

Dobrze czytam 6tyg wegu?

Tak po profesjonalnemu:

Konopie, które zostały potraktowane odpowiednim fotoperiodem - czyli zostaną poddane indukcji fotoperiodycznej - "zakwitną" po pewnym czasie. Do indukcji, która spowoduje pojawienie się oznak płci wystarczyć może niewielka ilość odpowiednio długich nocy - jednakże konopie potraktowane kilkoma długimi nocami, po powrocie do nieindukcyjnego czasu oświetlenia nie będą wytwarzały szczytów - po prostu pewnym czasie ujawnią płeć, i dalej będą rosły w fazie wegetatywnej

standardowo wygląda to tak ze rośline trzymamy 3-4tygodnie w fazie wegetatywnej, robimy flipa czyli zmieniamy cykl oświetlenia z 18/6np na 12/12.

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Aga  Bardzo ładnie wyglądają, owszem szczytom potrzebna jest przestrzeń, by nie rosły w zagłuszeniu , bo nie będą miały optymalnego dostępu do światła, ale u ciebie jest w granicach tolerancji, jakieś wielkiej ciasnoty tam nie ma na obecną chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dziękuje za odpowiedz, ostatnio oglądałam filmik ze się przycina liście te duże. Jest jakiś określony czas na to?

@ArteK dzięki za odpowiedz, nie rozumie nic. One są kobiece autoflower, rozumie to ze w wodzie będą dłużej rosły ale są inne w smaku. Również tyczy to się warzyw oraz ziół z wody. Mam kilka takich urządzeń i je uwielbiam. U nas mówią na cannabis z wody premium i kosztują dwa razy tyle co normalne. Pierwsza moja próba z ta roślina, zobaczę jak nie wyjdzie będę zmieniać a jak rośnie nie kombinuje. Widzę, ze jakość wody jest najważniejsza używam tylko reversal osmosis RO. Kranówką zabiłam kiedyś kwiaty domowe. Nie mogę się napatrzeć ile z ziarenka wyrosło i codziennie w oczach rośnie. Super to jest, dziękuje za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...