Skocz do zawartości
Kalafior

Czy to podróbka lampy LED Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Bardzo proszę o pomoc osoby posiadające lampę Mars Hydro TS600. 

Problem jest taki, że jakiś miesiąc temu kupiłem w promocji taki właśnie panel i chyba nie jest to oryginalny produkt, a pojecia nie mam jak to rozpoznać. 

Panel kupiony ze sklepu internetowego Ultragrow. Przyszedł w dziwnym kartonie więc od razu zapaliła mi sie lampka ale stwierdziłem że zobaczę jak sie sprawuje. I wnioski są takie ze moje rośliny praktycznie nie rosna i wyglądają bardziej jak truskawki. Po 16 dniach od wyjścia jedna miała 10 a druga 12 cm, obie raptem 3 piętra liści. Rośliny to automaty. Lampa ok 50cm nad szczytami. Warunki w boxie optymalne. Ziemia taka jak zawsze. Wszystko robione jak zwykle a tu lipa. Obie rośliny zatrzymały sie w rozwoju. 

Czy ktoś mógłby pokazać swój ww panel? Jak wygląda naklejka znamieniowa, jak wyglądał karton? Moze mial ktoś do czynienia z ww sklepem? 

Proszę o jakiekolwiek wskazówki, rady itd

Pozdrawiam. 

IMG_20211101_164530.jpg

IMG_20211101_164014.jpg

IMG_20211101_163956.jpg

IMG_20211101_163924.jpg

IMG_20210930_165941.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kilku kolegów co używają tych lamp, więc może rozpoznają czy coś jest nie tak z lampą. Za sklep nie dam ręki uciąć, ale to ten sam co ma growtent, więc nie wiem czy chcieliby sobie psuć opinii. A to masz namiot 35x35? Może za mocna i dlatego truskawa. Może daj lampę max jak się da? 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja świece COB-ami 200W na 0.36m2 i też jak truskawki ale tylko akacze, euforia się ładnie rozrasta. Akacze nie ida w górę tylko krzacza się. Chyba tak jest gdy jest za nisko lampa i promieniowanie swietlne jest za mocne. 

Ogólnie jak na 16 dni to twoje krzaki wyglądają jak moje 12 dniowe. Czasami maja przestuj ale później jak ruszą, to nasrobia szybko. 

Musiał byś sprawdzić kod produktu i porównać u producenta czy się zgadza. Może są jakieś wyszukiwarki gdzie można kod wpisać i sprawdzić pochodzenie lampy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior ta sama firma produkuje lampę jaką ja sobie kupiłem.

Philzon dimmable 100w (43£) tylko.

Z tego co szukałem w necie budżetówki produkowane w tym samym miejscu różnią się tylko jakością wykończenia. Ale i tak w dalszym ciągu bebechy mają prawie identyczne.

Rośliny rosną więc za tą cenę nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...