Skocz do zawartości
UKTHC

1x Critical Orange Punch, 1x Cinderella Girl 99, 1x Hash Cake Lumatek Attis 200w

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Udyr napisał:

@UKTHC prezent od kobiety spełnia swoje zadanie 😄

~ 5 oz. Ładnie, wysyłam adres 😄

Dokładnie 🙌 wtedy siedział w nim Critical teraz Cinderella Girl 😉

10 godzin temu, onyx napisał:

@UKTHC Suszyly by się dłużej gdybyś otrymowal je po wysuszeniu, nie walą sianem? 

Gratki co do wyniku a i fotorelacja jest głównie dla ciebie by było co wspominać na przyszłość.

Widzę że obserwujemy tą samą panią na Instagramie w tematyce konopnej 🙂

Nie próbowałem jeszcze trymowania na sucho.. Może następnym razem spróbuję? Ty zawsze trymujesz na sucho? Mówisz o Stonersach? Obserwuje ich na IG. Fajne małżeństwo 🙂 pozytywnie zakręceni i mają naprawdę dużo ciekawych materiałów 🙃

@Brazil Munster taki sobie wyznaczyłem po zakończonej tamtej relacji, a wyszło jak wyszło.. Znowu duże problemy przy wchodzeniu na vega.. Ale obstawiam, że to w głównej mierze przez miernik. Przeklamywal o pół pH, więc nie ma co się dziwić.. Myślę, że 3fr już będzie ta magiczna dwójka z przodu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...