Skocz do zawartości
Udyr

Holy Grail Kush, Kripple Roulette / 100w Led

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx na to właśnie liczę, zasadniczo z dnia na dzień pały u Kripple łączą się między internodami, nie obraził bym się gdyby im coś odwaliło. Dostaną strzał z pk przy najbliższym podlaniu. Juz im nie zaszkodzę raczej, 2 tyg sama woda powinna wypłukać to czego nie zje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Najbardziej zadowolona to jest moja druga połówka, że nie spie... tego jakoś wyjątkowo 😄

Szybki raport z expresowo suszonego bąbla z hg kush : przechodze na oddychanie manualne, tak ciora łeb 😄

Już się łasi na jakiegoś lolka, dlatego też małe topki z dołu są na nitce nad lampa 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git Wiem że mój nick się kojarzy z Lol-em 😄

Niech puchną, nowy worek ziemi i inne zabawki lecą do mnie właśnie 😄

Następnym razem będą normalne doniczki 😄

Offtop: po 4 godzinach mnie bomba dopiero puściła, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Udyr napisał:

Ja już gotowy na rundę nr 2 😄

 

Jaram się jak ksiądz dziećmi w Smyku :D

@Udyr ja wczoraj pierdoliłem się z tym ph metrem by go skalibrtować to jakaś masakra chińkie gówno . trzeba zakupić coś porządnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato U mnie działa, raz tylko się rozjechał. Po zmierzeniu powinieneś wypłukać końcówkę w czystej wodzie. 

Zostają nawozy w tej "sondzie" i dlatego te tanie tak szybko padają.

Sklep mars hydro i vivosun sprzedają te same za 3x większą cenę. Na 2 planty nie chce kupować Adwy albo Milwaukee. 

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lemon Gelato napisał:

@Udyr ja wczoraj pierdoliłem się z tym ph metrem by go skalibrtować to jakaś masakra chińkie gówno . trzeba zakupić coś porządnego

Ja uzywam go od 3 upraw xP wpisz na yt how to do calibration ph meter i tam babeczka jest z zoltym takim. Pozatym jak juz wyczujesz, to na oko bd dawal ph minus i bd wiedzial ze jest dobrze 😉

2 godziny temu, Udyr napisał:

@Lemon Gelato U mnie działa, raz tylko się rozjechał. Po zmierzeniu powinieneś wypłukać końcówkę w czystej wodzie. 

Zostają nawozy w tej "sondzie" i dlatego te tanie tak szybko padają.

Sklep mars hydro i vivosun sprzedają te same za 3x większą cenę. Na 2 planty nie chce kupować Adwy albo Milwaukee. 

Nie, nie w czystej wodzie tylko wodą destylowana, taka co sie do zelazek uzywa np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git no ja płuczę destylowaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx kurde dziś właśnie paczka przyszła z growshopu 😄

To wygląda jakby pomagało w transporcie pektyny w roślinie ? Z opisu ciekawie wygląda.

Napewno wezmę to pod uwagę jeśli się sprawdza. Chociażby małą buteleczkę kupię jak będę przy okazji 🙂

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ja kupiłem małą buteleczkę i bardzo sobie chwalę bo im grubsze łodygi tym więcej papu transportują do topów no i oczywiście pomaga przy wszelakim stresie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, onyx napisał:

@Udyr bardzo polecam dokupić do całego zestawu rino skin bo bardzo sobie chwalę, łodygi grube udźwigną natłuściejsze topy 

Tez tak masz ze po rhino skin liście stoją dęba? Jak by prosiły o więcej światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...