Skocz do zawartości
Gość

Auto Gorilla XL, Auto Critical Haze - Big SeedBank

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Zielone krainy napisał:

@grolsch3  No powinni nam zapłacić, lub dać po panelu gratis, a tak poważnie, to ja niczego od nich nie potrzebuje, żadnej współpracy z nimi nie mam, a jedynie piszę o tym, co się u mnie sprawdza.

Ja to wszystko w formie żartu również. Ale cieszę się, że jest taka alternatywa jak te panele. Jak człowiek chce się przekonać czy w ogóle nadaje się do uprawy i do tego nie chce mu się kombinować budżetowych rozwiązań - nawet jeśli miałby spełniać swoją rolę - to polecam. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Panele są sensowne, to nie chińszczyzna, jaka świeci żre jakoś tam prąd i nic nie daje, jak chodzi o plon, tutaj, jak chodzi Ledmana to jest faktycznie sens zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, taki krótki wpis tj. Rozgałęźnik żarówkowy już do mnie leci, ostatnio rozwalił mi się nawilżacz, był mały problem bo wilgotność spadła do 48%. Na szczęście znalazłem dużo lepszy i większy nawilżacz, który zamontowałem na zewnątrz boxa. Teraz wilgotność staram się utrzymać na 62-64%. W środku Critical Haze, 2x White Widow i Bubble Kush. 

20211203_072821.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn XD zatem proszę zrobić rozbieg i pobiec prosto w ścianę xD

Natentychmiast proszę się udać do sklepu budowlanego lub ogrodniczego w celu zakupienia płynu heliga oraz pobrać próbkę ziemi tak z 5 cm głębokość bo wtedy powiedzieć jakie jest ph ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx tego nie mogę dla Ciebie zrobić... ale mogę zrobić.. coś innego:

 

Screenshot_20211204-095137_Photos.jpg

A tak na poważnie to już zamawiam normalny miernik xd wiem, że powinno to być w innej kolejności ale cóż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bloodwyn adwa ad 12 tutaj jest najbardziej polecany i niby to się nadaje do mierzenia gleby i ph wody aczkolwiek szkoda było by mi elektrody do mierzenia gleby i lepiej kupić wcześniej wspomniany płyn heliga który kosztuje 10zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...