Skocz do zawartości
Ssativ

2x RQS mix seed / MARS Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

@Ssativ jak na moje to kolego nie lej im na razie niczego co ma w sobie azot. Ja tak sobie poblokowałem moją pierwszą mj, nie kwitła i nie puchła tak jak powinna. Ale to tylko jak na moje oko ✌️

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ssativ kolor liści, ciemna zieleń. Na kwitnieniu też takie miałem i kwiaty nie puchły choć dostawały pod to specyfiki. Na kwitnieniu nie potrzebujesz już takiej wilgotności w powietrzu, lepiej częściej sprawdzać czy ziemia nie jest za sucha. 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ssativ Roślina wygląda na przelaną, liście się kładą po sobie. Sprawdź glebę, włóż palec głęboko, zobacz jak jest głębiej, bo możesz je przelewać i efekt będzie taki, że ci zgniją korzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie po takich zdjęciach oszacować ile mniej więcej roślinka potrzebuje czasu ?

Czy tylko mikroskop ?

20211108_182731.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygląda to tak, mniejsza ciemniejsza klei się bardzo natomiast większą juz nie, moje pytanie czy ta większą chociaż trochę nie powinna się kleić?

Bardzo słabo to wygląda, ale chciałbym już to dowieźć.

 

16364902577931958886793603389997.jpg

16364903033433109673845625563992.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...