Skocz do zawartości
Gringo2121

Białe plamy n liściach

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, pojawił się dziwny nalot na roślinie.Ciezko mi wywnioskować co to za niedobor czy może reaguje tak na zimno?Dodam że mam dwie panny i tylko na jednej sie pojawiło 

 

20210923_162521.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gringo2121 Mordeczko jak będziesz mógł zrobić lepsze foto to będzie można lepiej ci pomóc. Nie chcę zgadywać. Na chwilę obecną serio nie wiem o co chodzi. To co widać na zdjęciu nie niepokoi mnie. Ogólnie wygląda na zdrowy krzak. Doszukać się mankamentów zawsze można ale to nie Barbi za 100$ a roślina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mączniak prawdziwy to choroba grzybicza liści, łodyg, a niekiedy kwiatów i owoców, gdzie powierzchowne porosty grzyba pokrywają powierzchnię rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, KlausKörner napisał:

@Vampidrut I czym leczyć taką infekcje?

W każdym ogrodniczym dostaniesz coś , to bardzo powszechny problem. Do wybory mamy naturalne preparaty – Bioczos, Biosept, Biochikol lub chemiczne fungicydy – Amistar, Discus, Dithane NeoTec, Nimrod, Signum, Zato, Topsin, Domark, Polyversum, Score oraz Bravo.

Kolega ma zbyt nawalone i pewnie zbyt wysoka wilgotność . Fryzjer , oprysk i wilgotność do 50% i nie ma prawa być takich rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma znaczenia o czym mówimy , pytałeś co to , odpowiedziałem i dla czego też odpowiedziałem. Out w PL klimacie mija sie z celem i szkoda nasion , bo i tak wyjdzie z tego miotła zamiast zbitych ładnych topów. 
Zostaje ci pryskać i obserwować i pryskać 🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vampidrut napisał:

Nie ma znaczenia o czym mówimy , pytałeś co to , odpowiedziałem i dla czego też odpowiedziałem. Out w PL klimacie mija sie z celem i szkoda nasion , bo i tak wyjdzie z tego miotła zamiast zbitych ładnych topów. 
Zostaje ci pryskać i obserwować i pryskać 🤷🏻‍♂️

Z tym outem to sie nie zgodzę.Mysle ze jest wiele osob które osiągają naprawdę dobre wyniki niezależnie jaki jest U nas klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, Gringo2121 napisał:

Z tym outem to sie nie zgodzę.Mysle ze jest wiele osob które osiągają naprawdę dobre wyniki niezależnie jaki jest U nas klimat.

Wyniki czego ? Siana na kilogramy ? W normalnych krajach zielsko z outa jest przerabiane na haszysz czy ekstrakty , bo jakość jako susz do palenia to nawet nie jest trzecia kategoria . W UK czy stanach za taką jakość suszu jaką zbierają ludzie z outa w pl , by się na ciebie obrazili. 
Ale nie mam nic do ludzi którzy uprawiają out w PL , jedynie nie oczekujcie jakości jaką dają uprawy zamknięte , bo jeżeli szara pleśń ci tego nie zepsuje , to temperatura i nic nie możesz zrobić. Dla tego moim zdaniem out w PL jako substytut , nastawiony na kilogramy siana , bo z jakością to nie ma nic wspólnego. Taki mamy klimat 🤷🏻‍♂️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut na oucie w PL też można dobre palenie zebrać tylko trzeba trafić na dobry gen, miałem kiedyś krzyżówkę passiona to ładnie się kleił nawet po wysuszeniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...