Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam box 120x120 x200. 

Chcę kupić dobrej jakości wentylator i filter. Czy ten jest dobry na taki box? 

I mam pytanie odnośnie ilości i jakości doniczek. 

Czy 9 sztuk jest ok? 

Czy kupić zwykle plastikowe 12 litrowe donice czy też donice oddychajace? 

Proszę o wskazówki. 

Screenshot_20210911-223225_Amazon Shopping.jpg

Screenshot_20210911-223234_Amazon Shopping.jpg

Screenshot_20210911-223750_Amazon Shopping.jpg

Screenshot_20210911-223205_Amazon Shopping.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maik.logan Mam ac infinity 4" jako wtłaczający i jestem zadowolony. Solidny i trwały wentylator, do tego dosyć cichy. Do takiego boxa polecam właśnie taki 6" jak masz w opisie i powinien sobie poradzić. Jakbyś to podłączył pod ten sterownik automatycznie regulujący obroty to już bajka. Zwróć uwagę który kontroler jest w ofercie, bo maja 2 wyglądające bardzo podobnie. Jeden jest tańszy i przeważnie w opcji jako komplet z wentylatorem oznaczonym T (linia S to takie same wentylatory, tylko maja manualny regulator). Ten tańszy tylko włącza i wyłącza wentylator w zależności od temperatury czy RH. Ten dokupowany inteligentny sam reguluje obroty żeby utrzymać zadana temperaturę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pilot na którym sobie regulujesz obroty w zestawie. Jeśli chcesz aby wentylator sam dobierał sobie moc pracy wzgledem temperatury i wilgotności musisz dokupić osobno sterownik. Gorąco polecam, sam używam tej linii jako wyciąg. Ciche i wydajne

 

Filtr będzie odpowiedni, ale jeśli chcesz mieć 100 perfect poszukaj czegoś ponad 370cmf co jest 600m3/h.

1.2mx1.2mx2mx4x60=691 

Przy Twoim rozmiarze boxa wrzuciłbym 15l donice. Mogą być plastikowe, ale to zależy też jaki masz budżet. Chcesz zainwestować w oddychające to śmiało wal. Zawsze też możesz spróbować wrzucić kilka takich i kilka takich dla porównania wynikow

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...