Skocz do zawartości
bingobum

Jakie zioła do waporyzatora?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zioła polecacie do waporyzacji? Zależy mi na ciekawych doznaniach smakowym, może coś uspokajającego/ poprawiającego sen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpinia, catuaba, chmiel, clavo huasca, serdecznik syberyjski, szałwia 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mirecki napisał:

@bingobum wszystko jest dla ludzi ale spoko 😃 

@mirecki salvia divinorum?

 

IMG_20210912_161152.jpg

Szałwią średnio nadaje się do wapka bo temperatura  jest za niska. Szałwią najlepiej jak ma z 800stopni

I walorów smakowych to raczej byś nie poczuł. Mógłbyś nie zdążyć wapka na miejsce odlozyc

W sumie z wapka mogło by nie klepać.

Natomiast gdyby, to smak jest tu nie ważny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Nie, ale mam kumpla który tylko i wyłącznie vap i sam najrózniejsze rzeczy tam pchał 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mirecki napisał:

@KlausKörner nie próbowałem, czytałem gdzieś o tym ale nie ukrywam, spróbowałbym. Możesz coś więcej powiedzieć? 😎

No nie wiem, mogę wiadomo, ale trudno mi będzie ubrać w słowa.

Miałeś już do czynienia z psychodelikami? Kwasy,grzyby etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki właśnie nie. Po kwasach już miałem tak parę razy,swoją drogą piękna sprawa,najpiękniejsze co cię może spotkać. Ale z szałwią nieee, tu jest inaczej. Tu jest kurwa zakrzywienie czasoprzestrzeni, równolegle czasoprzestrzenie oj tu jest wszystko DZIWNE. Out of control

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

To jest zabawa z psychiką, jaka może polec, ja bym tak nie świrował, bo można z takich jazd wyjść z chorobą psychiczną, a wszystko zależy od tego, jakie podatności związane z genetycznymi uwarunkowaniami posiada dana psychika. Jednemu nic wielkiego się nie stanie, a inny będzie szedł w kierunku takiego zniszczenia psychy, że stanie się w końcu psychicznym wrakiem człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, korci mnie aby LSD spróbować... ale pojęcia nie mam skąd coś takiego wziąć nawet. 🙄
A coś mniej ekstremalnego od tej szałwi możecie polecić do vapka? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...