Skocz do zawartości
Bubble

Osuszacz powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje zakupić osuszacz powietrza do boska 100x100x200cm, a zupełnie nie mam doświadczenia z tym sprzętem. 

Może macie coś godnego polecenia?

Najważniejsze żeby sprzęt dawał radę, jeśli chodzi o cenę to nie musi być najtańszy, ale wiadomo czym lepszy stosunek jakości do ceny tym lepiej.

Dobrze by było jakby rozmiar był jak najmniejszy bo miejsca w boksie zawsze szkoda. 
 

Będę wdzięczny za wszystkie porady. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.de/-/pl/dp/B092D3HDF2/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=Luftentfeuchter&qid=1631262854&sr=8-9

Ten jest spoko,mam w biurze

 

Ewentualnie są takie analogowe osuszacze na wklady np w Rossmann albo Kaufland po 5-8€ za szt , weź sobie 2szt wstaw do boxa i zobaczysz,bo może w zupełności wystarczą

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner o ten wyglada spoko jak mówisz, że git to pewnie się zdecyduje, a powiedz mi czy on ma możliwość ustawienia pożądanej wilgotności?

Te pochłaniacze analogowe to niestety nie zdały u mnie egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,takiej opcji nie ma, jest wiele trybów pracy,wyłączniki czasowe etc express osuszanie itd ale nie utrzymuje zadanej wilgotności. Ma za to w opcji ustawień wiele kolorów światła i jest na szczęście zielone,czyli nie przeszkadza rośliną w nocy. Te z opcją ustawień wilgotności są chyba większe i drozsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam takiego czegoś miałem za 800pln i zbijał wilgotność o 5% jak osuszacz do boxa to tylko Adsorbcyjny  będziesz pewien ze robi robotę ale trzeba liczyć się z wydatkiem 1.2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...