Skocz do zawartości
MATEK24

Auto og kush

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Szym napisał:

@MATEK24 ma lipne warunki, utrzymujesz wilgotną glebę ?, światła jej brakuje wyciąga się 

Wilgotność ma . Staram się zapewnić jej światła 12h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szym napisał:

@MATEK24 18h dla auto, widać że nie ma światła albo jakieś lipne bo się wyciąga 

Możliwe dzięki za podpowiedź będę starał się dodać dodatkowe oświetlenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Szym napisał:

@MATEK24 18h dla auto, widać że nie ma światła albo jakieś lipne bo się wyciąga 

Może masz jakąś sprawdzona lampę do auto og kush ? Jaka polecasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MATEK24 A jaką w ogóle masz? Bo moze nie warto zmieniać. Oczywiście nie lałeś jej nawozów prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, KryspieK napisał:

@MATEK24 A jaką w ogóle masz? Bo moze nie warto zmieniać. Oczywiście nie lałeś jej nawozów prawda?

Jak narazie używam 2 żarówek po 15W wiem że za mało ale czekam na zamówienia do skompletowania grow.  Żadnych nawozów sama woda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MATEK24 te żarówki to sobie można wsadzić, lampę dobiera się do powierzchni pomieszczenia 

ty chyba nic nie wiesz, poczytaj lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Andi napisał:

@MATEK24 te żarówki to sobie można wsadzić, lampę dobiera się do powierzchni pomieszczenia 

ty chyba nic nie wiesz, poczytaj lepiej

Czekam aktualnie na grow 40x40x140 wiem że lampę na takiego growa to 85 W pytam kogoś czy ktoś ma sprawdzona lampę abym nie natrafił na jakąś lipę.  Dopiero początki dlatego czytam uczę się i zaczerpuje informacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś zaczynał, ale kolega ma trochę racji bo kolejność działania to raczej sprzęt - roślina, a nie odwrotnie.

W tajemnicy Ci powiem, że u mnie tez za pierwszym razem najpierw nasiona wykiełkowane były, a reszta na wariata. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bubble napisał:

Każdy kiedyś zaczynał, ale kolega ma trochę racji bo kolejność działania to raczej sprzęt - roślina, a nie odwrotnie.

W tajemnicy Ci powiem, że u mnie tez za pierwszym razem najpierw nasiona wykiełkowane były, a reszta na wariata. 😄

Wiem wiem no ale wyszło jak wyszło więc muszę działać aby zebrać z niej coś fajnego. Może jakaś podpowiedź co jeszcze do grow można zamówić mam donice ziemia z perlitem i szukam wiatraka i lampy godnej polecenia do auto og kush 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MATEK24 z automata tego mało co zbierzesz, automat musi mieć dobry start bo jak zepsujesz faze wzrostu to roślinka mała zakwitnie, bo automat kwitnie gdzieś po miesiącu, fotoperioda możesz sobie trzymać na wegu ile chcesz, ile masz siana na lampę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andi napisał:

@MATEK24 z automata tego mało co zbierzesz, automat musi mieć dobry start bo jak zepsujesz faze wzrostu to roślinka mała zakwitnie, bo automat kwitnie gdzieś po miesiącu, fotoperioda możesz sobie trzymać na wegu ile chcesz, ile masz siana na lampę ?

Lampę chce kupić tak do 200 jak wogole coś znajdę w tej cenie sensownego.  

Teraz, MATEK24 napisał:

Lampę chce kupić tak do 200 jak wogole coś znajdę w tej cenie sensownego.  

Wiesz od czegoś trzeba zacząć poznam się dokładnie w temacie na tym co źle i dobrze robię a następna napewno będzie o wiele lepsza 😉 Wiem zaczelem od dupy strony ale teraz to już gdybać można.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KlausKörner napisał:

@MATEK24 za 200zl czy euro? Bo za 200 zł to lampy LED nie kupisz

Do 200zl widziałem lampy LED ledam ale szukam opinii podpowiedzi może ktoś ma coś sprawdzonego . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KlausKörner napisał:

Ledam ma wstrzymaną sprzedaż do października a później nie wiadomo jak będzie

Aha rozumiem . Czyli muszę szukać dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...