Skocz do zawartości
RobertTG

Lampy led

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to na 100% podróbka, sam się na taką nadziałem, ale lampa ciut inna 😛

Teraz masz loterie, moze zadziałać dosyć dobrze (Napewno nie bardzo dobrze) a moze nie zadziałać wcale, powodzonka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lampa działa póki co, testowa roślina trzymana pod lampą ma ok 40 cm wysokości i wygląda zdrowo :) 

 

2 godziny temu, Kalafior napisał:

@KryspieK na co trzeba spojrzeć żeby stwierdzić czy to podróbka? 

Niestety nie mam pojęcia ale w moim przypadku żałuję, że nie zaryzykowali kompletu był w dobrej cenie i chyba cena była spowodowana błędem Amazona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@RobertTG  Podróbka też ma swój potencjał, prawdopodobnie odbiega w swych możliwościach od oryginału, ale na odpowiedniej powierzchni uprawiać się da, a nawet możesz być jeszcze bardzo pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Widać po roślinach, że ładnie u ciebie idą, czy podróbka czy nie, jak na razie nie masz na co narzekać, ale wszystko okaże się ostatecznie na kwitnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Na kwitnieniu zobaczysz, jak będą szły, jak dobrze, to nie będzie miało sensu dokładać twojej samoróbki, bo zwiększy niepotrzebnie temperaturę w boxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...