Skocz do zawartości
RobertTG

Lampy led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem  w temacie zielony i rozważam zakup lamp, na początek nie chce zbyt dużo inwestować gdyż zastosowanie lamp ma być pod rozsady ew. zimową uprawę ziół i sałat może z czasem coś innego na próbę, póki co powierzchnia pomieszczenia 45x60 myślałem o lampach:

https://allegro.pl/oferta/lampa-do-roslin-led-150w-full-spectrum-grow-box-7982354068

https://allegro.pl/oferta/lampa-panel-led-do-wzrostu-uprawy-roslin-45w-225-d-10037936517

Panele led Mars Hydro Growbox - https://www.olx.pl/d/oferta/panele-led-mars-hydro-growbox-CID628-IDL00Xj.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem tą pierwszą jak najbardziej polecam aby uzyskać popcorn lepszego sortu. 

Nie inwestuj w tani syf poczekaj odłóż, a będziesz sobie dziękował 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MałyTopek napisał:

Miałem tą pierwszą jak najbardziej polecam aby uzyskać popcorn lepszego sortu. 

Nie inwestuj w tani syf poczekaj odłóż, a będziesz sobie dziękował 😉

Rozumiem, że sam popcorn w dobrym znaczeniu, a nie w sensie uszkadzania roślin po przez przypiekanie,  w tym roku muszę na razie na tańszych lampach objechać gdyż w przyszłym roku pod koniec będę miał pomieszczenie do dyspozycji gdzie będę mógł pomyśleć o czymś większym i bardziej rozbudowanym :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zapytanie taki zestaw w cenie 1100zl warto?? 

 

- Namiot Mars Hydro 60 x 60 x 140

- wentylator

- akcesoria

- Lampa LED Mars Hydro TS 1000 150W

- instrukcja montażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Szym napisał:

@RobertTG z tych trzech to Mars Hydro 

A powiedz mi Mars Hydro TS 1000 za 190 zł ew TS 600 za 100zl nie wiem dobre są to ceny?? Co do namiotu dzięki za rady po przemyśleniu tego chyba najlepiej wyjdzie wybudowanie własnego pomieszczenia, aktualnie musi starczyć kawałek szafy ;) 

Edytowane przez RobertTG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, RobertTG napisał:

A powiedz mi Mars Hydro TS 1000 za 190 zł ew TS 600 za 100zl nie wiem dobre są to ceny?? Co do namiotu dzięki za rady po przemyśleniu tego chyba najlepiej wyjdzie wybudowanie własnego pomieszczenia, aktualnie musi starczyć kawałek szafy 😉

gdzie masz takie ceny?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PDonim znalazłem na Amazonie wysyłka z UK, oglądałem u nas to widzę, że ceny znacznie wyższe są więc mam obawy (chociaż opinie pozytywne są). 

Edytowane przez RobertTG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic będziemy testować, dziś jeszcze tylko zerknąłem na ten model wyższy i niestety ceny już są wyższe TS 1000 - 820zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...