Skocz do zawartości
Luznyyy

Dziwna ciecz na liściu i usychajace liście.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..

AUTO Blueberry od Dutch Passion, 6 tydzien dzis sie zaczął. 

Mam dwa pytania:

1. Dlaczego więdnieją mi te małe liście  koło szczyta tego na dole? ( z prawej strony szczyta tylko)  Roślinka powinna być gotowa w 2 miechy czyli za 3-4 tyg i to jest normalna kolej rzeczy, że jest starsza i powoli beda usychac te liscie (chociaż te z dołu powinny schnąć najpierw a nie te koło szczytów) bo niemożliwe jest, że ją za bardzo dopieszczam pierwiastkami w końcu to organiczne i nie da sie a podlewać, podlewam regularnie co 3 dni          (2 L) także na pewno nie jest wysuszona. 

2. Dwa razy zauważyłem jakąś ciecz na liściu  chamsko pod lampą.. Ta ciecz sie lepi.. Co to może być? Z lampy raczej nic nie kapie 😉 Roslinka coś wytwarza czy wtf is going on there? 

20210822_093723.jpg

20210822_094128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! spoko dzieki.. faktycznie tak wygladaja jakoś ciemniejsze są, chyba masz rację.. W doniczkach mam po 2 tablety od biotabs w dodatku podlewam od 2 tyg top max, grow i bloom od biobizz także te od biobizz odłożę na bok na razie i same tabsy powinny dać rade. Razem z biobizz może faktycznie mają za dużo tego azotu.. Zaprzestane z biobizz i zobaczymy.. Dzieki i piona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...