Skocz do zawartości
Tester

Polska polityka

Rekomendowane odpowiedzi

udają prawicę a to socjal demokraci, światopoglądowo może trochę są prawicowi ale tylko udają przed wyborcami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rodacy  28.06 ważny dzień   wybory prezydęckie mamy szanse na poprawe naszego bytu ale tylko jeżeli K.Bisak wygra te wybory każdy inny wybór będzie szkodliwy dla nas , nie zchszańmy tegi i głosujmy na jedynego niezawisłego czlowieka głosujmy na odpowiedniego człowieka na odpowiwdnim miejscu  głosujmy na BOSAKA

15920674218044895703333473325544.jpg

@Andi socjaliści z krzyżem w zębach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2 @Aron murem za Konfederacją i Bosakiem. Ta reszta banda hołoty mówi jednym i tym samym głosem, a ty do Bosaka coś masz? mówi racjonalnie, chyba jesteś jakich tęczowy aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj ten filmik co wkleiłem, tam autor powołuje się na dane.

Nie, nie jestem ciepły. Jestem 100% hetero. I dziwie się walce z gejami. Bo dla mnie to nawet... lepiej. Więcej lasek dla mnie ?

@Szym

Zresztą, mam paru kolegów gejów. I co? I nic. Normalni ludzie. Oni wiodą swoje życie, ja swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kierowanie się w wyborach TYLKO LEGALIZACJĄ lub raczej tylko obietnicami to błąd. Kupują sobie tym głosy młodych. Na chwilę obecną nie ma na kogo głosować ale mimo to pojadę do ambasady  oddać głos (chyba, że mi się nie będzie chciało) bo w przeciwnym wypadku i tak zostanie rozdzielony procentowo na wszystkich kandydatów

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosak chce zakazać marihuany. W filmiku 12:40

Więc to jest dopiero dziwne. Okazywać poparcie facetowi na tym forum. Według Bosaka to co robimy, to przestępstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwach wprowadził legalność posiadania 1g na własny użytek, po czym kolejni tylko karają. Są większe problemy niż głupie zioło.

Tak na marginesie... W Holandii uprawa i posiadanie też nie jest legalne ale policja dostała odgórny nakaz żeby zajmować się poważnymi sprawami zamiast ścigać kogoś za kilka krzaczkow

W UK to od policjanta zależy jak i czy w ogóle karać. Jeden cię pości z kilkoma g, a drugi za końcówkę blanta mandat wystawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Bosakiem, ale jedyne co mi nie odpowiada, że nie jest do końca przekonany do legalizacji, ale raczej jest do przekonania przez część korwinową, więc raczej nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak, pomyliłem fakty, nie myślę już dziś ;(  tak czy owak była nielegalna z krótkim epizodem ale on dowalił już całkiem (podobno tego żałuje)

Mało istotne jeśli Ziobro jest anty nr 1, a Szumowski co 2 dni zmienia zdanie (patrz noszenie masek), a prezes nie wie czy marihuanę robi się z konopii i tak dalej...

Kiedyś ktoś policzy ile można na tym zarobić i pójdą po rozum do głowy. Ale to prędko nie nastąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimbrownik napisał:

W AT możesz być zjarany jak wieprz ale jak nic nie masz przy sobie to bez mandatu, a w domu możesz mieć roślin ile chcesz jeśli nie kwitną

Ja czytałem, ze jeśli w Austrii wykryją, ze masz we krwi to z automatu zabierają Ci prawo jazdy, nie wszędzie jest tak kolorowo jak byśmy chcieli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...