Skocz do zawartości
Timmy

Czy takie oświetlenie będzie wystarczające do growboxa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako nowy ogrodnik mam pytanie w temacie  oświetlania do growboxa o wymiarach 60x60.

Czy połączenie tych dwóch konkretnych lamp LED będzie wystarczające

https://allegro.pl/oferta/lampa-led-zarowka-do-wzrostu-roslin-grow-plant-10599522804?reco_id=d6855bd6-f17a-11eb-ac23-40a6b731e430&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

https://allegro.pl/oferta/lampa-zarowka-do-wzrostu-roslin-144led-80w-3-ramio-10828995272

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakaś porada do oświetlenia w cenie 300 zł? I czy orientujesz się jaki ew będzie orientacyjny koszt prądu na miesiąc. Sorry za pewnie banalne pytania, ale naprawdę dopiero zaczynam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Timmy za 300zl ciężko będzie ci oświetlić boxa 60x60 więc poczekaj i odłóż więcej kasy na oświetlenie by zrobić to dobrze chyba że wolisz kupić chińskie dziadostwo na którym urośnie kilka gietów

Mars ts1000 byłby ok myślę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KryspieK napisał:

@konopny_janusz Jak najbardziej możliwe, mam żarówke za niespełna 100zł full spectrum i daje ponad 25k

Myślisz, ze dadzą rade na tego boxa, i można liczyć na jakiś konkretny plon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Timmy Nie kolego nie będzie, oprócz ceny liczy się też jakość 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwierzyłem opisowi, było tam lampa led full spectrum 1000W, a pobór był na poziomie 22W

Nie wiem jak im to uchodzi ale według mnie to jest sprzeczne z prawem kłamać w opisie produktu, to tak jakbym sprzedawał kompa z prockiem i7 7700 a tak naprawdę miałby i3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, konopny_janusz napisał:

ja uwierzyłem opisowi, było tam lampa led full spectrum 1000W, a pobór był na poziomie 22W

Nie wiem jak im to uchodzi ale według mnie to jest sprzeczne z prawem kłamać w opisie produktu, to tak jakbym sprzedawał kompa z prockiem i7 7700 a tak naprawdę miałby i3

 

52 minuty temu, KryspieK napisał:

Mierzone 😜

Mierzone. Ale czym mierzone? 

Są i do pH mierniki co co kwadrans inny wynik pokazują, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Linijką kolego.

@konopny_janusz https://zeed.pl/pl/p/ZAROWKA-LED-GROW-LIGHT-DO-UPRAWY-ROSLIN-80W-E27-FULL-SPECTRUM-BIALE-SWIATLO-/195
Takie cudeńko, które nie jest tylko pustym opisem 😛 Tyle, że moja uprawa to jakieś 30x30:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...