Skocz do zawartości
PIT

Filtr słabo wciąga powietrze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Pisze ten temat aby sie Was poradzić Otuż zakupiłem zestaw wentylacyjny w tym filtr węglowy 160-240 m3/h oraz wentylator kanałowy 190 m3/h i po podłączeniu praktycznie nie czuje gdy przykładam rękę aby coś wciągało...czuje tylko taki ledwo co myśnięcie wiaterku praktycznie w ogóle nie odczuwalne i teraz pytanie do Was doświadczonych forumowiczów

Czy aby wszystko dobrze zrobiłem?czy tak może akurat ma być? Czy moze odwaliłem beduine? Wiatrak wyciągający mam wsadzony w sufit growboxa.

E4995FC9-8258-471B-8D28-004E2138A855.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj montowałem to to samo tylko trochę inny osprzęt i dobrze czuć powietrze przy wlocie 

Sorki wylocie na końcu rury 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wylocie to czuc powietrze jak ostro wylatuje tylko nie czuc przy filtrze zeby wciągał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem,coś tam lekko wciąga ścianki

Dzięki za radę,myslalem ze to juz przez te zakręty tak słabo zasysa filtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo tych zakrętów mógłbyś z lekka wyprostować wówczas będzie drozniej, a co do badania stopnia zasysu zaraz przy filtrze najlepiej testować szlugiem albo jointem przykładasz przy filtrze jak zasysa  z odległości 0.5m jest git 

Jednak generalnie filtry są przereklamowane niektórym ten zapach przeszkadza ale umnie nawet listonosz i gość i co spisuje liczniki od prądu się przyzwyczaili

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...