Skocz do zawartości
HappyCow

Uszczelnienie drzwi od szafy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie. Mam problem. Buduje boxa z szafy podanej tutaj w linku poniżej. 
https://www.ikea.com/pl/pl/p/godishus-szafa-bialy-50422494/

problem polega na tym, ze nie wiem jak uszczelnić drzwi. Nie opierają się one o framugę szafy. Są tak jakby zawieszone w powietrzu. Zwykle uszczelki średnio zdają egzamin bo przy otwieraniu się wyginają i nie dolegają tak jak powinny. Ktoś ma jakiś pomysł? Sam szukałem rozwiązań ale nic nie przyszło mi do głowy.

Z góry dziękuje za pomoc i opinie. 

Edytowane przez HappyCow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester tak kupiłem i już z nią kombinuje.

@Dobry_Człowiek! niestety magnez mi nic w tym przypadku nie da bo one nie opierają się o żadna cześć szafy. One wiszą tylko na zawiasach. Muszę wykombinować coś albo kasa pójdzie w kibel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. To już jakiś trop. Ale u mnie jeszcze drzwi na gorze i na dole nie zachodzą na framugę tylko wiszą. To jest dla mnie krytyczne miejsce i to głównie z tym nie wiem jak sobie poradzić. A szkoda mi kurczę szafy wyrzucać jak już mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner to białe między drzwiami to uszczelka ale u góry i na dole nie da się takiej samej ogarnąć bo się wygina przy otwieraniu i zamykaniu. Drzwi dosłownie wiszą na zawiasach bez opierania o obrys szafy. 

90B9A90D-7BBF-45B2-81D3-16D2300FDEA2.jpeg

B64BC446-311C-4C3C-8CD3-C14346149E68.jpeg

Przydałaby się jakaś chyba taka trójkątna uszczelka której nigdzie nie widziałem i wtedy podkleić do szafy i drzwi by się dopasowały do niej przy zamknięciu ale przeszukując strony i sklepy nie znalazłem takiego czegoś :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze se mozesz na suficie w srodku, od gory szafki przykleic jakis material, pociagnac az do konca drzwi, dzieki czemu zamykajac miedzy sufitem a drzwiami bedzie chociaz jakis material czy cos - akurat ja tak mam z dolu i robi robote 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...