Skocz do zawartości
kadzidełko

Szybkie bicie serca po trawie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wczoraj byłam na imprezie u mojej przyjaciółki na której pierwszy raz zapaliłam marihuanę. Długo nic mnie nie brało. Wszyscy co chwilę podchodzili i pytali się jak się czuje, ale ja nadal nic nie czułam, aż w pewnym momencie zaczęło robić mi się słabo, serce biło mi coraz szybciej. Trochę spanikowałam, bo jestem jekkim hipochondrykiem a już zwłaszcza jeśli chodzi o zawały serca itd. Rozmawiałam z ludźmi i mówili mi że wszystko jest okej, że tego nie da się przedawkować. Troszeczkę uspokoiłam się jak pewna dziewczyna powiedziała mi że to nie serce szybko mi bije, tylko czas płynie wolniej. Wtedy dopiero to zauważyłam, ale serce nie przestawało mi bardzo szybko bić. W pewnych momentach czułam jakby przyspieszało do prędkości karabinu maszynowego. Przeszło dopiero po kilku godzinach i na pewno nie było to miłe przeżycie. Rano jak się obudziliśmy zapaliłam jeszcze raz, ale tym razem z lepszym nastawieniem i mniej niż poprzedniego dnia. Tym razem było zdecydowanie fajniej. Czułam się jak w świadomym snie. Czułam się też jak takie falujące dmuchane ludziki przy salonach samochodowych (jeśli wiecie o które mi chodzi). Niestety jakiś czas później znowu było to samo. Szybkie bicie serca (ale nie aż tak szybkie jak poprzednio) i ból po lewej stronie klatki piersiowej (nie mam pojęcia czy był prawdziwy czy sama go wymyśliłam, bo tak jak mówiłam jestem lekkim hipochondrykiem). Bardzo chciałam żeby marihuana dobrze na mnie zadziałała, bo mam trochę problemów, lęki, kompleksy hipochondria i zdiagnozowaną nerwicę. Miałam nadzieję że wreszcie znalazłam coś co na chwilę da mi odetchnąć i wyluzować. Dlatego mam pytanie, czy to będzie się dalej powtarzać? Czy mogę próbować jeszcze raz? I czy super szybki puls po zapaleniu zioła jest niebezpieczny i mogłabym od tego dostać na przykład zawału serca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma też tak miała. Paliła z nami, żartowała, śmiała się, gadała, najarana wesolutka, a jak przychodziła chwila ciszy albo ona została na chwilę sam na sam ze swoimi myślami to dość często mówiła że serce jej za szybko bije, albo, że ma oddech przyspieszony, zaczynała się na tym skupiać, co wywoływało w niej jakiś lęk i tylko napędzało panikę. Tak czy inaczej minęło jej to. To raczej u ciebie w głowie się dzieje. Zobacz jak mocno trzeba się wczuc żeby poczuć jak ci serce bije. Musisz się skupić żeby wiedzieć.

Na wszelki wypadek zbadaj sobie puls w takiej sytuacji. 

Zakładam oczywiście że jesteś zdrowa i nie masz jakiś wad wrodzonych serca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kadzidełko Aby zapobiec atakom paniki pal mniejsza ilość zioła lub zacznij palić cbd. Problemy o których piszesz prawdopobnie spowodowane są myślami, że coś złego może ci się stać po zażyciu marihuany. Najpierw przestudiuj różne artykuły odnośnie tego jak działa ta używka i pozbądź się wszelkich wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa, a później na spokojnie sobie zapal bez żadnych wkrętek

Edytowane przez Zielarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kadzidełko A paląc marihuanę mieszasz ją z tytoniem? Długo trzymasz dym w płucach? W dymie jest zawarty tlenek węgla (czad) trzymając go kilka/kilkanaście sekund w płucach tym samym zatrzymując oddech i doprowadzasz do lekkiego niedotlenienia serca, a to powoduje przyspieszenie jego akcji, w połączeniu z lekkim shizem masz atak kołatania. Pal mniej tym bardziej ze dopiero zaczynasz tą przygodę, nie patrz na tych co już siedzą w tym temacie dłużej i palą blanta za blatem. 

Edytowane przez Majki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...