Skocz do zawartości
michas131

Spoko automat na poczatek

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  mam takie samo podejście, nie ważne jakim sposobem ważne że kilka gram do przodu

@michas131  https://allegro.pl/oferta/przetwornica-ac-dc-230v-12v-w-obudowie-step-down-10723606890

zobacz jeszcze ile ta pompka pobiera prądu

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michas131 no to potrzeba ci 2A na wyjściu, nie masz jakiegoś starego zasilacza od kompa? One tam mają wyjścia 3,3 V, 5V, -5V, 12V, -12V, podłączasz pod 12 V (żółty kabelek + i czarny masa)

jak nie masz to poszukaj jakiegoś zasilacza, np ten:

https://ivel.pl/p12041,zasilacz-stabilizowany-12v-2a.html?src=plamon

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  niektórzy są uczuleni na takie coś, o czym przekonałem się na innym forum, nie chcę nazwy podawać bo już nie istnieje 😜

@michas131 jak chce ci się w tym grzebać to zasilacz od kompa wystarczy, nie będzie to wyglądać estetycznie ale pompka działać będzie. A jeśli chcesz to wykonać estetycznie kup normalny zasilacz 230/12 z prądem na wyjsciu 2A i będziesz mieć ładnie wszystko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jak dla mnie, to jakiś fanatyzm konopny, a nie zdrowy rozsądek, jak chodzi o racjonalne podejście do tematu. W każdej doniczce możesz posadzić, jak i sezon tak i auto, a tylko musisz się liczyć z plonem adekwatnym do wielkości doniczki i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  No jasne, zawsze coś wyrośnie nawet, jak plonu z tego prawie "nic" nie będzie, ale ja bym nie przesadzał i w kubku nie sadził, ale jak komuś zależy tylko na efekcie wizualnym, to dlaczego nie?;) Tak czysto teoretycznie z opakowania po jogurcie, jako doniczki powinno wyjść patrząc na plon mój i  @fxxx1337 2,3 g, ale zakładając, że roślina będzie miała podobny wzrost , jak u nas i w miarę podobny czas do zbiorów. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz estetyka schodzi na drugi plan z reszta pompka ma dzialac  chwilę góra  1.30 min ma dzialac nie wyglądać jakos sobie zakamufluje cale to ustrojstwo 😉

 

o taki zasilacz  chodzi?

 

 

https://ivel.pl/p12041,zasilacz-stabilizowany-12v-2a.html?src=plamon&gclid=CjwKCAjwzruGBhBAEiwAUqMR8IHKMHTLWodRXPq35pJA_wB_aIiUP4Lo4XKM8cHoQVt9h67Nxut_shoCY20QAvD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...