Skocz do zawartości
ArteK

Glosowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dnia 28 maja br miala sie odbyć dyskusja glosowanie na temat "depenalizacji" Marioli niewielka ilość przy sobie od 5-10g grzywna i 4 donice na jedno gospodarstwo domowe, Ktoś jest w temacie? Co tam jajogłowi przekombinowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn @Szym @Zielone krainy  no jestem Ciekaw, moglo by przejść to ze jakaś  niewielka ilość na własny użytek, co te nasze milicjanty by robily... sam złożyłem podpis i w sumie czekam na jakieś info co tam sie wyprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ArtizO W naszym kraju to nie przejdzie, bo patria rządząca rządzi z ramienia kościoła , więc niczego nie zmieni w kwestii zioła, bo uznaje je za zło, szkodliwy narkotyk, jaki prowadzi do zażywania tych twardszych , bo prowadzi u idiotów, jacy chcą ćpać na potęgę niestety. Jednak dorosły człowiek, świadomy, jaki potrafi korzystać z danych używek w racjonalny sposób powinien mieć do nich dostęp , ale niestety w naszym kraju tak nie będzie, bo marihuana u nas jest przeklętym złem, mimo że to tylko roślina, jaka posiada i negatywne i pozytywne skutki z jej zażywania, a czy będą negatywne czy pozytywne to w dużej mierze zależy od danej jednostki i jej zdrowego rozsądku. Takie jest moje zdanie w tym temacie. :)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gospodarka by zyskała, pseudo farmarzy przestali by kopać towar, moze temat dopalaczy by zniknął bo u mnie z tym to plaga. Pracujac ma różnych budowach mijam sie z wieloma ludźmi tak naprawde alkohol poszedl w odstawke teraz większość "majstrow" pizga kreski nawet Ci 50+ duzo osób twierdzi ze mają dobra anetke a na serio to jakiś syntetyczny kryształ bo daaawno nie ma prawdziwej Anety @Morenn @Zielone krainy

Edytowane przez ArtizO
Skleroza -.- standardowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO póki co walczymy o dekryminalizację a jeżeli państwo chce zarabiać to musiała by być legalizacja do której jeszcze w chuj daleko xd dekryminalizacja jest już w kilku krajach europejskich, na ten moment wielkim "może" doczekamy się legalizacji uprawy marihuany do celów medycznych by nie sprowadzać tego gówna które skupuje państwo do aptek a co do dekryminalizacji to myślę że max 2lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO   Zioło to tylko roślina, jaka powinna być powszechna tak samo, jak majeranek, jak dla mnie, a jedynie powinna być odpowiednia świadomość w społeczeństwie, jak z danych ziół korzystać, by sobie nimi nie zaszkodzić, a korzystać z ich dobrodziejstw i tyle. W naszym Polskim krajobrazie jest tyle ziół, jakimi można sobie i innym zrobić krzywdę, a nie są zakazane, bo jak zakażą tego, co naturalnie na naszej łące rośnie ?He absurd, znajdę masę roślin, jakie są w lesie i zrobię z nich coś, co będzie klepało tak, że stan po ziole nawet najmocniejszym to byłby przedsmak do naprawdę mocnych wrażeń. :D Jednak polskie prawo jest ogólnie upośledzone , więc jako, że to konstrukt pełen różnych ludzkich błędów to nie ma, co się dziwić, że i w sprawie marihuany polskie prawo to czysty debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @onyx @Morenn Panowie ogólnie temat rzeka, mojim skromnym zdaniem najpierw trzeba wyedukować społeczeństwo, szczerze liczylem na to ze chociaż krzoka bedzie mozna mieć odmiany medycznej w mojim przypadku farmakologia nie pomaga... życie 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badani publiczne są od tego, PiS je na pewno przeprowadza większość jego elektoratu (znaczna) jest przeciw jakiejkolwiek legalizacji lub depenalizacji wiec po co maja to głosować? Po to żeby stracić? Każdy głos wazy im się na następna kadencje bo jak widać opozycja jest dość silna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dzielnicowy Zakład, że wygrają ? Daje Swój tytuł konopny chcesz?:D Garstki się buntują, a większość jest posłuszna i wykona, co prezes każe. :D Ten człowiek to napoleon polskiej polityki, na polskiej scenie nie masz teraz mu równego, to gracz, jaki ogra wszystkich, nie to, że ja głosuje i PIS popieram, ale patrzę racjonalnie, nie ma teraz szans, by inna partia ograła PiS pod dowództwem takiego stratega, jakim jest Jarosław. Nie zarykują gry w temacie, jaki nie poprze kościół katolicki, bo na nim głównie bazują, a zwycięstwo mają głównie z ramienia katolicyzmu. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dzielnicowy napisał:

Europa idzie w lewo tego nie zatrzymamy

ona już dawno jest w lewo i teraz tylko czekać aż to jebnie zaczynając od Francji, jakaś wojna domowa

@Zielone krainy pamiętam jak ograli nowoczesną i petru jak dzieciaka 😄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...