Skocz do zawartości
Toni

Czy już czas do ścięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, powiedzcie czy już na nią czas ? ,dziś 87dzien, patrzyłem na trichomy i ma mętne, martwię się tymi liśćmi ,że tak szybką żółkną ,  czy czekać jeszcze z nią trochę? Pozdr serdecznie. 

20210527_160733.jpg

20210527_160806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Toni napisał:

mleczne na niektórych przechodzą w bursztynowe 

No to powinna być gotowa do ścinki, ale wyglada nieciekawie. Jak nawoziles? Co to za odmiana i czy od początku tak wyglądała? Topki są wielkości popcornu, ogólnie to ma coś z genami, mega dziwna. Nawet kształt liści się nie zgadza. Gdyby nie te micro topki to nawet nie powiedziałabym, ze to konopia 

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn tak to 60 Day grapefruit, nawozy były według tabelki BioBizz try pack, ph w normie, wilgotność,tak od początku taka była dziwna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według mnie to nie ma sensu jej dłużej trzymać,  zwolni się miejsce dla normalnego krzaka

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

To jest bardzo fajna roślina moim zdaniem, idealna na polskie warunki uprawne, bo świetnie się maskuje, i jak marihuana nie wygląda, jakby tak na kwadrat wpadli kryminalni, a ty masz tylko ją to mówisz im, że żywopłot uprawiasz, i by ci nie zawracali głowy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 hps 150w

 

A pytalem sie was jakieś dwa tygodnie temu czy wszytko idzie okey z tą rośliną, to nikt nie wspomniał czy coś jest nie tak ,i było piękna zdrowa roślina, a teraz okazała się pokrzywą🤣🤣🤣🤣Ale nie jest najgorzej panowie bo już po pierwszej próbie i klepie ✌ i jak na pierwszy raz to i tak się cieszę bardzo że mam swoje i tyle , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni Pamietam jak miałeś problem z wysokością bo odstawała od pozostałej w tym ze twoja druga roślinka wyglada normalnie wiec nie możesz winić za to warunków jakie tam panowały, zostaje tylko genetyka, jakaś krzyżówka z żywopłotem czy coś podobnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki tak tak dokładnie miałem z nią od samego początku problemy ,zgadza się taka genatyka, skolei ta druga jest śliczna, taka jak powinna być, i cieszę się że chociaż coś będzie do palenia ,dziękuję za pozytywny komentarz 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Toni  Ziomku przecież na pierwszy rzut oka widać, że nie jesteś niczemu winny, więc się nie przejmuj negatywnymi komentarzami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! wiem wiem że to bez spiny , śmiech to zdrowie wiadomo 🤣ja sam się śmieje cały czas z tych komentarzy o to chodzi żeby było wesoło i jest 🤣🤣🤣🤣trzymajcie się mordki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...