Skocz do zawartości
Filiposss

Za małe roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,Około 30 dni temu posadziłem roślinki na temat moment mają 15cm, i właśnie Się martwię bo powinny być już o wiele większe. Jaki jest powód? Roślinki podlewane regularnie,doglądane codziennie. Mało słońca? Będzie coś z tego? Jak je "podleczyć" jeśli się da. :classic_biggrin:  Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych 3-4tyg były w domu,w pokoju(pogoda nie pozwalała robić to na zewnątrz) od paru dni są wynoszone na balkon. Zawsze lałem wodą (odstawioną na parę h żeby chlor odparował) tydzień temu podlałem pierwszy raz nawozem bio-grow

(Rozcieńczyłem tak jak producent zaleca, 4ml na 1l wody)

Zdjęcie:

297789cb5f5a1.jpg

(Niestety nie mogę dodać zdjęcia bezpośrednio tutaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filiposss generalnie bio grow 4ml/l leje się na ostatnie tygodnie kwitnienia  i jest to maksymalna dawka, ogólnie po zdjęciu widać że mega wyciągnięta i nic z niej nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Filiposss napisał:

Niestety nie mogę dodać zdjęcia bezpośrednio tutaj)

jak nie możesz, możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filiposss Do ilości jej liści to ona powinna być 4x niższa, brakuje światła bo strasznie wyciągnięta i doniczka tez mała, w domu to chociaż na parapecie trzymałeś czy pod biurkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...