Jump to content
Cedzik

Brałeś chemię ?

Recommended Posts

@Szym Czyli mogę napisać o kimś  (z nicku na forum) że ciągnie druta, publicznie na forum ?

Przecież to niedorzeczne. To forum o hodowli, wymieniamy się doświadczeniami, ja np dużo się uczę , i z Twoich postów @Szym  bo przewyższasz mnie kilkakrotnie wiedzą, ale nie oczerniam nikogo, bo przecież go tak naprawdę nie znam, i małe prawdopodobieństwo że w ogóle poznam. 

Mylę się ?

Jeśli tak to mnie poprawcie. 

1 minutę temu, zielonyjamajczyk napisał:

Czyli mogę napisać o kimś  (z nicku na forum) że ciągnie druta, publicznie na forum ?

to nieadekwatne porównanie 

@Szym Adekwatne do kłamliwego napisania że ktoś bierze chemie. I to kłamstwo i to kłamstwo. Nie ma pojęcia skłamie mniej, albo bardziej. Kłamstwo to kłamstwo - tym bardziej jeśli dotyczy wplątywania w to inną osobę. A w tym przypadku : kilku osób. 

Po co ta spinka ? Luz, olejcie to Panie i Panowie  😉 @zielonyjamajczyk  bo wiesz, u @Szym  z wyczuciem taktu jest jak z wiedza o uprawie marihuany, obydwie te rzeczy sa u niego na praktycznie zupelnie zerowym poziomie 🤣 :bongrip:

tenor.gif?itemid=15912645

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣

Dzisiaj koko wlecialo, spontanicznie nic nie planowalem. Mocny shit dopalam zielskiem zeby mnie z butuw nie wyrwalo 🤣:bongrip:

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣