Skocz do zawartości
Cedzik

Brałeś chemię ?

Rekomendowane odpowiedzi

Etylofenidat i 4 Ho Met.

Etylo parę razy. Mahometa raz.

Nie, nie ciągnie mnie. Po etylo miałem giga moralniaki, że źle skończę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Hasz lsd ? W moim życiu wjechało tylko zioło i hasz. Nic innego nigdy. Jakoś obawy mam za duże co do innych używek. A i nałogowo palę papierosy jakieś 3 lata. Alkoholu nie pije dwa ? Tyle z moich życiowych dobroci ?

Chyba że z drugim jamajczykiem z forum mnie mylisz.

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem sporo. Nic dobrego to nie przynosi. Fajnie jest raz na jakiś czas powiedzmy co rok ale to nie takie łatwe. Odradzam. Super faza super uczucie (o ile masz pewny materiał i wiesz ile stosować) ale na dłuższą metę robi się przykro a nie grubo. No i fajna faza oznacza fajne uzależnienie. Stosujesz coraz więcej aż wreszcie gubisz granice między "bo lubię" a " bo pożądam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś zajawkę na próbowanie wszystkiego co tylko mi wpadło w ręce. Zazwyczaj kończyło się na jednym razie, ale były też substancje które niestety spodobały mi się za bardzo. Całe szczęście udało mi się wyjść z nałogu 1,5 roku temu. Teraz tylko natural, naprawdę nie warto ładować się w „twarde”, szczególnie opio i leki.

Ku przestrodze - gdyby nie szybka reakcja ratowników medycznych 2 lata temu nie byłoby mnie już na tym świecie. 

  • Kava Kava
  • Kofeina w ekstremalnych dawkach
  • MDMA
  • 4-CMC
  • 4-MMeOC
  • Amfetamina
  • Miprocyna (HO-MiPT)
  • ALD-52
  • Deprocyna (HO-DPT)
  • Psylocybina (4-PO-DMT) (grzyby)
  • Psylocyna (4-HO-DMT)
  • 25I-NBOH
  • LSD-25
  • Kodeina
  • O-demetylotramadol (O-DT)
  • Poppy Seed Tea (PST)
  • Morfina
  • Tramadol 
  • Nalokson 
  • Dekstrometorfan (DXM)
  • Benzydamina
  • Clonazolam
  • Etizolam
  • Alprazolam (Xanax)
  • Fenobarbital (Bellergot)
  • Hydroksyzyna (Hydroxyzinum VP)
  • Klorazepan (Cloranxen)
  • Trazodon (Trittico CR)
  • Estazolam (Estazolam TZF)
  • Zolpidem (Nasen)
  • Clonazepam (Clonazepamum TZF)
  • Diazepam (Relanium) 
  • Pregabalina (Pregabalin Zentiva)
  • no i oczywiście weed i hasz - THC, CBD
Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokaina to nie chemia, jest pozyskiwana z rosliny. Co, ile, gdzie i z kim w zyciu wycpalem, to moja sprawa. Napisze tylko ze, moim zdaniem kokaina nie uzaleznia ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki to jakieś tam były, nawet lekarz przepisał niektóre z listy Mikosza ?

klony fajna faza, ekstra sen. Ale moja kobieta koki sporo swego czasu brała i też upiera się że nie uzależnia. Nie wiem jak po niej jest. Podobno więcej odwagi i chęci do działania, tylko zejście gorsze i brak snu. 

Wszystko chyba dla ludzi, ale mi już przygoda z alko wystarczyła w złym bananowym towarzystwie. Już w nic innego nie chce się wpierdolic. A ziółko jak ziółko , jeszcze nigdy po tym nic głupiego nie zrobiłem. Ale potrafię i kilka msc nie palić i nie gonić za tym. 

Szkoda życia przyjaciele na jego rujnowanie, ale na poprawę warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, CheMsKuN said:

Kokaina to nie chemia, jest pozyskiwana z rosliny. Co, ile, gdzie i z kim w zyciu wycpalem, to moja sprawa. Napisze tylko ze, moim zdaniem kokaina nie uzaleznia ?

Mam takie samo zdanie. Czysta koka jest spoko i sam czasem z kolegą czy w warsztacie przy szklance rudej, czy na imprezie lubię. problem tylko jest z nią taki, że jako, że jest droga, to mieszają ją z różnym ścierwem. My przez jakiś czas mieliśmy dostęp do czysciochy i sami ją dopiero rozrabialiśmy np. z kreatyną, żeby dało się ją w ogóle wciągać (koka jest bardzo podatna na pochłanianie wilgoci i w UK przeważnie zaraz się bryli-zawsze sypiemy na podgrzewaną płytkę). Nigdy mnie nie ciągnęło, żeby np. samemu wciągać itd. Od przypadku do przypadku, zresztą jak ze wszystkim u mnie-nie jestem podatny na nałogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mikosz widzę, że dużo opio i benzo w przebiegu...

to straszny nałóg

masz u mnie szacun, że 1,5 roku bez

@Szym czemu wpisujesz tu nicki z tekstem "oni brali chemię"? dobrze się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN chyba pierwszy raz w życiu przeczytałem takie słowa ?? 

Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji do przyzwyczajeń i uzależnień. Mogę palić 2 paczki papierosów dziennie, a następnie odstawić na kilka lat bez większych problemów.

Znam gościa co pali zioło, je grzyby te czerwone muchomory, czasem amfetamina wejdzie natomiast kokainy się boi ale metamfetaminę by przytulił nie dopuszczając myśli, że jest gorsza niż Hera. Taka jest wiedza ludzi niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Groovebusters napisał:

@mikosz widzę, że dużo opio i benzo w przebiegu...

to straszny nałóg

masz u mnie szacun, że 1,5 roku bez

@Szym czemu wpisujesz tu nicki z tekstem "oni brali chemię"? dobrze się czujesz?

Też mnie to zastanawia. Widzę że niektórzy znają mnie lepiej niż mogło mi się wydawać. Ale co tu się tłumaczyć ? ?

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Mocno nie na miejscu to było, nawet jeśli nie miałeś złych zamiarów. Dragi to poważny problem i nikomu nie życzę żeby doświadczał tego syfu na własnej skórze. Skąd pewność, że taki głupi strzał nie okaże się prawdziwy? Nie każdy potrafi o tym rozmawiać, nigdy nie wiesz jak ktoś zareaguje. Jeśli żart to nieudany, jeśli pomyłka to i tak trochę lipa wyszła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Groovebusters napisał:

czemu wpisujesz tu nicki z tekstem "oni brali chemię"? dobrze się czujesz?

jest wolność słowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...