Jump to content
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Recommended Posts

WWczoraj miałem test wysuszonego zióła i zapadła decyzja ze ścinam bo faza dla mnie była bardzo spoko. Nie zamulajaca i po małym blancie trzymało około 2,5h dla mnie wystarczająco jak na blanta. 

Z większych topów mam 110g resztę zostawiam małych niech sobie dojdą może urosną trochę. Do tego jednego topa ściąłem już tydzień temu. Myśle ze te 25-30g powinienem wyciągnąć co bardzo mnie zadowala

1058AB4B-B528-45AF-8C10-A5B1BACD4A7F.jpeg

7E6DC29A-DE3E-4788-9A78-FC770BFDE281.jpeg

21D36535-B837-4559-9D64-42F7DFCC9B4F.jpeg

Edited by ChinQuan

@CheMsKuN może masz racje. Ale to pierwsza roślina i już doczekać sie nie mogłem. Druga sprawa ze jak na moje to klepie. Nawet przyznał to kumpel który pali często i dużo. Reszta została na krzaku i te małe topki przetrzymam tydzień i zetnę. 

tyz sciełem caramela dawno 😄 hehe no sampla brałem i poszlo 😄 

nie doszdł ale  pycha 😄 trza bd kupić trochu na pechy pl

Witam wszystkich. Najpierw chciałbym podziękować wszystkim za pomoc w uprawie 🙂 za dobre rady i te złe 😜 Wielkich plonów Panowie i Panie.

Ogolnie z tego pierwszego „strzału” wyszło 22g po obcięciu łodyg. Susze teraz resztę małych topów i z nich napewno będzie 10g wiec wynik 30g jak na pierwsza roślinę jest jak dla mnie naprawdę zadowalający! Jaranko nie gryzie i faza tez dobra energiczna. Suszylem w kartonie z wiatrakiem temp 19-20 wilgotność 50%. Wisiały sobie tak 5 dni łodygi strzelają wiec wszystko ładuje w słoiku. 

Mysle ze mogłoby być więcej ale doniczka mogła być teoche za mała. Miała około 6-7l. Posadziłem kolejna ale zastanawiam się co do fotorelacji. Dodam jeszcze fotkę palonka w słoiku . 

3majcie się ! Z buchem. 

6963329C-ACED-4E47-9198-B0C1535E701D.jpeg

3F4E6076-9221-44CA-B0F5-8697DBC7EF3B.jpeg

Edited by ChinQuan