Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siema siema, 💪😎myslicie ze bardziej obsypie triochomami? cały czas czekam nie wiem na co 🤔🤔 niecierpliwie sie POZDRAWIAM 🍻🥂

 

Screenshot_20210802_184744_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Screenshot_20210802_184714_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Screenshot_20210802_184700_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 100 dzien jedna z roslin Quick One poszła pod Kose (triochomy mieszane mleczne z bursztynowymi) IMG_20210804_202139.thumb.jpg.c31aca27c8f3205fa6fc6d0ea6fdc71f.jpg🤫 zostały jeszcze dwie ✌️ 

Pozdrawiam

IMG_20210804_202704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron i miala byc ma do 1m a nie 1,70 🙉🙉. Jak najlepiej suszyć? Ja wladowalem ja do szafy do góry nogami 🤔 

Edytowane przez Smakosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Smakosz napisał:

Jak najlepiej suszyć? Ja wladowalem ja do szafy do góry nogami 🤔

a masz tam wentylacje? Żeby plecha ci się nie wdarła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 💪 mam pytanie odnosnie suszenia?!  Robie curring i wzucilem kilka torebek z pochloniaczem wilgoci do słoika ( takie jak wkladaja do butow itd.) ma to sens czy to gluli pomysł? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/08/2021 o 15:12, Smakosz napisał:

@Aron i miala byc ma do 1m a nie 1,70 🙉🙉. Jak najlepiej suszyć? Ja wladowalem ja do szafy do góry nogami 🤔 

Jak to quick od rqs to powinien mieć max 60cm

53 minuty temu, Smakosz napisał:

Siema 💪 mam pytanie odnosnie suszenia?!  Robie curring i wzucilem kilka torebek z pochloniaczem wilgoci do słoika ( takie jak wkladaja do butow itd.) ma to sens czy to gluli pomysł? Pozdrawiam 

Loteria z tymi do butów bo nie wiadomo jaka wilgotność mogą utrzymywać. Zobaczysz. Jak pomysł jest głupi i działa to nie jest glupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner ciesze sie nie ukrywam 😀😀 wyniki jeszcze nie pełne  bo jeszcze 2 trzymam bo zaczela sie ladna pogoda wiec mysle ze do konca tygodnia i kosa. Ale piewszy Quick One zplesniał wiec do śmieci. Z 2 Quick One wyszło 7gram 😉😉 3 QO wlasnie suszę ✌️

Zostało sie Blue berry i Sweet Skunk ☝️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up date ☝️ pojawila sie pleśń  na jednym z topków więc postanowiłem ściąć rośliny aby nie ryzykować Dalszemu rozwoju 🙉⚠️ aktualnie suszenie za około 14 dni podam wyniki 👌👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema chciałem się e pochwalić że z odpadow zrobiłem masło konopne i właśnie upiekłem ciastka 👌👌 jedno juz wjechał uśmieszek nie schodzi z buzi 😎😎😀😀 PozdrawiamIMG_20210820_184908.thumb.jpg.ed6e12e4d457b41fecc38bcd2a32b26d.jpg

IMG_20210820_192419.jpg

IMG_20210820_201855.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KlausKörner napisał:

Jakie wyniki?

Tak więc : podam tylko wyniki 4 roslin z 5 jedna splesniała

-łącznie z 2 Quick One wyszło  35g(24g+9=35)

-Sweet Skunk 28g

-Blueberry 20g

Pomimo że prawie do prowadziłem do katastrofy, cieszę się że walczyłem  do konca i zrobiłem co w mojej mocy żeby zebrać teraz te plony 😎 jestem zadowolony, kolejny sezon za mną i na pewno nie ostatni 💪 kolejne doswiadczenie zdobyte. 

Dziekuje wszystkim za pomoc w uprawie i życzę Wam mega zbiorów i bez przypałów☝️ 

Admin Dodaj do zakończonych 😎please 👌

IMG_20210820_220014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...