Skocz do zawartości
pudzianjestnajsilniejszy

Czy one spuchną?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moi drodzy przyjaciele,

od około miesiąca mam 7 dziewczynek upchanych na 0.5m2 (wiem, dużo xd). 3 z nich to Big Bang AF, 2 to Green-o-matic AF, 1x Diamond Skunk AF i 1x Jacek czarny kurwa też AF.

W boxie jest ok. 26-28 stopni w dzień i 70-80% wilgotności. W nocy wilgotność wzrasta do prawie 95% (XD!) a temp. spada do 20 stopni. Na tych 0.5m2 są dwie żarówki CFL 13.200 lumenów każda.

Big Bang i Green-o-matic mają podany czas ok. 46 dni od zasadzenia do zakwitnięcia. Moje dziewczyny puściły włoski jakoś tydzień, półtorej tygodnia temu, duża część włosków robi się już brązowa a kwiatki nie puchną :/ Czy po zdjęciach jesteście w stanie stwierdzić, co z nimi jest nie ten tego?

 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, Mariusz.

signal-2021-05-06-223026.jpeg

signal-2021-05-06-223038.jpeg

signal-2021-05-06-223053.jpeg

signal-2021-05-06-223107.jpeg

signal-2021-05-06-223126.jpeg

signal-2021-05-06-223136.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

teraz to już ch..., ja bym czekał, ile wyjdzie to wyjdzie, masz 7 roślin, niechby nawet z każdej wyszło po 10 gram to masz 70

ale patrząc po tym, jak są wyciągnięte to faktycznie coś jest nie tak

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pudzianjestnajsilniejszy Według mnie coś jest z tym oświetleniem ewidentnie nie tak. Niedoborów nie widać, azotu ma sporo, jaki może spowalniać kwitnienie, ale to nie może być główny powód. Problem uważam, że tkwi w tym czym świecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One miesiąc kwitną czy miesiąc mają ogólnie, bo jak ogólnie to czekaj. To że producent napisał 46 dni od kiełka do zbioru, to wiadome, że raczej sobie żartował tylko 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...