Skocz do zawartości
Skurrson

[Pc Box] amnesia fem. Indoor #3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 Witam wszystkich, jest to moje druga fotorelacja, uprawa trzecia w życiu, poprzednio out. Miałem nie robić foto. Ale fajnie się zapowiada panna już jest na 12/12 czekam za pierwszymi oznakami flo. 

Sprzet:
-Wymiary Boxa: gł 20 /wys 42/ dł 44 cm

-Oświetlenie : 4x Philips cool white 1550 lum każdy. Łącznie 6200, powinno być ok 4000 ale od przybytku głowa nie boli 

-Wentylacja : 2 wentylatorki komputerowe 12v wyciągające, wlot pasywny. Nad mieszającym się zastanawiam

-Dziewczyna : Amnesia sezon. Fem.

- Ziemia : Ziemia Compo sana z nawozem na 6 tyg życia rośliny+perlit+ukorzeniacz

- Donica : wydaje mi sie ze jest to 7 L, pozniej na zdj zobaczycie i sami ocenicie.

- Trening : Raz topping po czym uzyskałem 6 odrostow I dalej lecę LST 

- Nawóz: Zestaw BioBizz indoor. BioGrow, BioBloom i Top Max

-Temperatura : W dzień około 28 a w nocy około 23

-Wilgotność: Wilgotność waha się miedzy 40 a 55%

20210506_052729.jpg

20210503_170053.jpg

Edytowane przez Skurrson
Zła metoda trenigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym No właśnie nie bardzo wygląda na sative... jest możliwość że pomyliłem z ak-47. Ale to nie problem grunt żeby wyrosła silna i zdrowa 😁😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mamy pierwsze oznaki flo.  Mam nadzieję że jeszcze pójdzie w górę bo będzie ciasno jak już nie podrośnie. 

20210511_070433.jpg

20210511_070418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Panna trochę wystrzeliła w górę. Mam wrażenie że idzie lepiej niż poprzedniczka. Z pestkami chyba była jakaś pomyłka w sklepie bo jestem na 100% pewien że to miała być amnesia, a nie wygląda na sative.

20210518_134047.jpg

20210518_134052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Aktualizacja mojej merry. Jak na razie spokój nie ma ani szkodników ani braków. Lecę na samej wodzie co drugie podlanie top-max. Mam nadzieje że się wyrobi do końca czerwca bo później wyjazd i jak nie zdązy to pójdzie na wyjebane 😭😭 albo wczesna kosa i coś tam będzie... Zobaczymy.

IMG20210606122932.jpg

IMG20210606122929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank się nie wyrobisz do końca czerwca. Ona jest dopiero w średnio-zaawansowanym stadium kwitnienia. Nawet koloru włosków nie zmieniła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...