Skocz do zawartości
Marcin_gd1

czy takie oświetlenie led wystarczy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28/09/2019 o 01:40, wielkitopek napisał:

szczerze nie ma opcji żeby ten led dal rade w takim boxie 

Witam, box 40x40x150 (ok 0.16m2). Czy lampa z ww linku będzie ok do mojego boxa? Moge ew zwiększyć do 150W. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wielkitopek napisał:

@Kalafior czemu akurat na tej lamie ci tak zależy? piszą ze ma 100W jakoś ciężko mi w to uwierzyć 

Zależy mi na lampie budżetowej. Na dobrą lampę będę mógł sobie pozwolić dopiero w 2 poł. przyszlego roku. 

Piszą o 100W akurat na tej, ale jest też model 150W, jeśli to coś zmienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior rozumiem też na takim śmigam, tyle ze 150w https://ledison.com.pl/pl/p/Naswietlacz-LED-mocny-Halogen-100W-COB-4000K/233 tu masz coś w podobnej kasie i na pewno z tego będzie co zebrać jeszcze na fajnej promce  

Edytowane przez wielkitopek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kalkulatora wynika ze potrzebujesz na 0.16 m 8000 lumenów tu masz 9000 więc powinno być ok chociaż lepsza by była 150 w ale nie wiem czy da się jeszcze gdzieś kupić

 

tu masz http://radbull.pl/pl/p/NASWIETLACZ-LED-150W/1384 ale czy dostępny tego nie wiem no i cena inna jak akurat za swoje 150 w płaciłem podobna kase

Edytowane przez wielkitopek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zamow zarowke CLF 200 - 250W (dual) i bedziesz zadowolony. Przy zakupie patrz na dlugosc zarowki, nie wiem czy zarowke 250W zmiescisz w Twoim boxie. Na zarowkach CLF (dual) mozna na luzie zebrac duze zbite topy, sa efektywne i tanie. A za jakis czas jak juz bedziesz mogl sobie pozwolic zakupisz sobie konkretne swiatelko.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...