Skocz do zawartości
Marcin_gd1

czy takie oświetlenie led wystarczy

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcin_gd1 gdzieś już taką lampę widziałem ogólnie lampy made in china mają kiepską ocenę, może się wyciągać roślinka chociaż jak nie sprawdzisz to sięnie przekonasz gdyby to była dobej firmy lampa była by ok a z chińską nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś taką lampę już na tym forum widziałem i z tego co pamiętam krzaczek się wyciągał pod nią ale nie jestem pewny, oznaką tego że lampa jest do kitu jest właśnie wyciąganie się małej roślinki, tak że obserwuj to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy led sa jak najbardziej ok ale niestety sa drogie.

ja na test kupilem na amazon grow panel oznaczony 300W i ma on pobor pradu w granicach 50W. Nadaje sie na pierwszy tydzien, ale jak roslinka ma juz pierwsze wlasciwe liscie, to bedzie potrzebowac czegos mocniejszego. 

Moj kolega uzywa panelu 1500W-pobor niecale 300W. Sam porownoje go do lampy sodowej 400W. Jego ma aktywne chlodzenie I nie sa sie tego trzymac w pokoju-brzmi jak maly odkurzacz

Generalnie dla uproszczenia mozna przyjac, ze pobor dradu dobrego manelu led bedzie okolo o polowe mniejszy od lampy sodowej, a wszystkie te oznaczenia producentow nijak sie maja do mocy wlasciwej.

ja przymierzam sie do budowy boksa 100/200/200 I kupilem 2 panele mars hydro 2000W i maja one moc 300W i zastapic dwie lampy sodowe 600W

30F6F2FE-74E7-4331-891B-7013FD8D4DFC.jpeg

D3A761E7-CEFC-4A8B-93AA-C9548000362E.jpeg

DD34A6EF-F8FE-460F-BF5E-1E1A4FF8AD2A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu, zeby zrobic, tym bardziej, ze latwiej jest komus mi doradzic, jak widzi na fotach dokladnie co robie. 

Co do lamp, to kierowca ken sie opiniami w sieci i niestety budzetem-najlepsze ledy z usa to wydatek nawet 5000pln na m2?

te maja dobre oponie i pasywne chlodzenie-bede mial tego boxa w sypialni wiec lepiej, zeby byl cichy.

zastanawiam sie tylko, czy nie dolozyc jeszcze malej lampy UV-sporo paneli ma dolozone takie diody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26/09/2019 o 18:47, ThCSkiLL napisał:

szczerze nie ma opcji żeby ten led dal rade w takim boxie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...