Skocz do zawartości
speedrunner12

OUTDOOR 5xAF AK47 XXL, 5xAF Super Lemon Haze, 1xAuto Space Skunk, 3x noname

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moja pierwsza fotorelacja, więc proszę o wyrozumiałość. W tym sezonie pod ziemie leci łącznie 14 pestek: 5xAF Super Lemon Haze, 5xAF AK47 XXL, 1xAuto Space Skunk oraz 3 wyciągnięte kiedyś z palenia (te zamierzam zostawić samym sobie na oddzielnej miejscówce i niech się dzieje co chce, a nóż wyjdzie z tego coś ciekawego). Kiełkowanie rozpocząłem dzisiaj tj. 27.04, wysadzenie do mniejszych doniczek planuję zrobić w majówkę, a na właściwego spota około 15 maja. Z treningów planuję jedynie LST. Zdjęcia postaram się wrzucać w miarę często o ile czas mi na to pozwoli. W razie wyraźnej potrzeby proszę o wskazówki 🙂 

Ziemia: zwykła uniwersalna z ogrodniczego

Nawozy: Advanced Nutrients Grow, Bloom oraz Micro

Enjoy 😉 

out.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Czas w tym roku niestety mi na to nie pozwolił ale postaram się, żeby roślinki miały jak najlepsze warunki. Mnie osobiście zadowoli nawet niewielki wynik, ważne że w ogóle udało mi się wystartować i że swoje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pogoda może ci zepsuć te automaty które tak zbyt wcześnie wysadzasz wszystko powodzenia i mam nadzieję że pestki sobie poradzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...