Skocz do zawartości
Toni

Czy roślina rozwija się prawidłowo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ta po prawej roślina rozwija się prawidłowo? , dzis mija 8 tygodni ,i Flo około 3 tydzień, martwi mnie trochę ta po prawej bo rośnie cały czas do góry ,i taka dziwna trochę, ta po lewej stanęła już dawno i puchnie ,obie tak samo były podlewane  , ph w normie, dzięki za fachowe doradztwo.  

20210427_115218.jpg

20210427_115229.jpg

20210427_115338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak tak caly czas pod tymi samymi lampami są od początku, i tak trochę się martwię bo rośnie o rośnie,  a jakbym  ucioł ten szczyt trochę, bo kończy się miejsce pomału dla niej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym myślałem o tym że jak go utnę ten szczyt to czy jej to nie zaszkodzi, ale posłucham Ciebie i go nagnę, dzięki kolego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni prawdopodobnie jedna to głównie przewaga indica a druga głównie sativa. Tez kiedyś miałem takie roślinki bo chciałem różnorodność w boxie a finał był taki ze pod doniczkę indicy musiałem podkładać ciężarki i książki żeby dorównać wysokości sativy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki właśnie też tak u mnie jest podkładam pod tą mniejszą, ile czasu później wobec tego ona będzie się wiązać? Jestem początkujący i nie chciał bym ją zepsuć, rozumiem muszę ją dac w bok ,bo idzie do góry cały czas ,a miejsca brak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni A dużo masz jeszcze miejsca u góry w zapasie? Jak masz miejsce to bym podwyższał lampe a pod mniejsza podkładał coś jeszcze żeby była na równo a jak nie to tylko zostało ci nagięcie szczytu tak jak Szym napisał bo ucięcie szczytu odbije się na plonie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym @Majki zerknijcie na te zdjęcie koledzy ,czy taką opcję dobrze wybrałem, ten długi szczyt przeciąglem raz żeby nie szedł do góry,  czy może się jej stać coś  ?

20210430_115423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...