Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, onyx napisał:

@KlausKörner czyli najlepiej zamawiać ze strony producenta?

Takie moje zdanie. Drożej trochę ale pewnie. 

A patrzyłem teraz u visionseeds to twojej odmiany nie ma w ofercie. Jest lowryder owszem ale nie z ak47

Pewnie był kiedyś w sprzedaży a teraz lata po pośrednikach. Jakoś nie mam zaufania do tych pośredników... 

Barney's ma stronę po polsku

Rqs jest mistrzem gratisów. Młynki zapalniczki nasiona plakaty wlepki katalogi i to wszystko w jednym zamówieniu jako gratis. 

Dutch passion jest jeszcze kozacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To barney's bezpośrednio. 

 

Jako ciekawostkę ci powiem ze z Austrii i Włoch można kupić klony w doniczkach. Zupełnie legalnie bo w tych dwóch krajach obrót nimi jest legalny. Wysyłka za granicę też jest. 

 

 

 

Screenshot_20210730_092257_com.android.chrome.jpg

I cena tam jest 9,90 za szczepke, a ukorzeniona sadzonka + 10€

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 110/55 od przełączenia na 12/12

pH 6.0 temp/32°C w dzień 26°C/noc

Podziały się dziwne rzeczy, nie było mnie 4 dni, roślina podlana na zapas i nakarmiona lecz nadal wygląda na głodną, w najbliższym czasie dostanie 15ml/3l bio blooma i też dam z 10ml/3 bio growa i zobaczymy czy to coś da, główny szczyt umarł xD wtf niech ten projekt się już skończy bo mam go dość. 

Mikroskop w drodze do mnie i dziś urwałem sampla ususze i zobaczymy co z tego będzie, może być ciężko bo nie paliłem zioła z 3 miesiące 

IMG_20210809_094915.jpg

IMG_20210809_094909.jpg

IMG_20210809_095011.jpg

IMG_20210809_094902.jpg

IMG_20210809_094939.jpg

IMG_20210809_094858.jpg

IMG_20210809_094854.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner generalnie główny szczyt obumiera a dokładnie jego górna część jak reszta jakoś sprawia wrażenie że chce puchnąć tak ten szczyt wgl tego nie chciał robić mimo że dolną część tej łodygi szła ładnie, myślę że super cropping mógł doprowadzić do śmieci ale cóż kolejne rośliny już nie będą takie wysokie dlatego nie będę miał problemów z wysokością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tacy juz sa :) Jak czegos nie ma to sie bardzo fascynuja jak to dostaja i jest to nowe.. a za kazdym nastepnym razem juz spada entuzjazm :)

Ja sie mega jeram moim pierwszym FLO. Tylko patrzec i przerwacac oczami z zachwytu jak puchna i zakrzaczaja teren.

Szkoda glownego topa ale to co zafundowales pannie to i tak luz wyszlo ze wszystkim :)

Co do pestek to moje od RQS moze nie wymiataja w porownaniu co do innych seed bankow ale osobiscie jestem zadowolony i tak jak Klaus pisze.. spoko gratisy 😉

Za kilka tygodni powinienem miec pestki od DINAFEM.. :)))))) mam nadzieje ze beda oryginal !! Aczkolwiek takma ponoc byc :)

Dodam ze jedna pestka xxl auto 48 euro....i jestem ciekaw czy jest warta ceny.. czas pokaze.

Milego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 120/65 dzień flo

Roślina nakarmiona coś tam puchnie, ścinka planowana na koniec miesiąca

Woda będzie lana już do końca, zastanawiam się nad wodą z miodem tylko pytanie czy na dwa tygodnie się opłaca.

Póki co nie ma bursztynów a mikroskop zaginął gdzieś u przewoźnika paczek więc muszę sobie radzić aparatem telefonu na którym wydaje mi się że widzę dużo mleka

Po ścince głównej łodygi która umarła i ususzeniu wyszło jakieś 5g które właśnie się curringuje, ma tem moment jedno nabicie vapcapa potrafi mnie porobić na ładne kilka godzin więc z efektu teraz jestem zadowolony a co dopiero będzie z tym co zamierzam ściąć, aż się trochę boję 😅

Trochę poczytałem o mykoryzie i mam w planach zastosować ją przy następnym projekcie.

Swoją drogą mega polecam film dokumentalny o świecie grzybów na netflixie a zwłaszcza jak się jest upalonym (całkiem spory wątek jest o halucynach) 

IMG_20210819_220311.jpg

IMG_20210819_220319_1.jpg

IMG_20210819_220407.jpg

IMG_20210819_220325.jpg

IMG_20210819_220334.jpg

IMG_20210819_220339.jpg

IMG_20210819_220439.jpg

IMG_20210819_220619.jpg

IMG_20210819_220237.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...