Skocz do zawartości
Dawid kokos

Szukam pomocy w zakupie grow box ,lamp itd

Rekomendowane odpowiedzi

Tester Max mysle zenokolo do 2 tys  ? Roslinek moze z 3 do 5 namiot moze byc kwadrat 60/60 moze byc i większy delikatnie , dzieki za odp 

@Tester dzieki

@Tester zezy mi tez na odzywkach jak ogolnie ogarnac  to wszystko zeby roslo jak powinno , z 10 lat temu hodowałem na dworze ale to nie to samo co w namiocie , i zalezy mi na pomocy 

Edytowane przez Dawid kokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kozak dzieki za odp , no powiedzmy ze namiot kompletny juz mam z tego linku co mi wyslales i do tego bym potrzebowal (odzywki , witaminy itd tak?) Chodzi mi o to zeby mnie ktos mniej wiecej poprowadzil w tym jak to wszystko ogarnac  , skad zamowic dobre nasionka , itd jak sadzic , kiedy ziemie zmienic , ile ma sie palic lampa itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj, bo ten zestaw z linku od @Kozak wg mnie ma kilka nieprzydatnych rzeczy. Wedlug mnie,nie bedziesz potrzebowal az 2l nawozow, a termometr z higiometrem kupisz za 10 zl. Moze lepiej sprobuj sam poskladac sobie zestaw, poogladaj ktory sklep ma najtaniej. Potrzebujesz namiotu, swiatla, wentylacji, ziemi, doniczek, przyrzadow do mierzenia ph ziemi i wody i oczywiscie nasion. Termometr z higiometrem kupisz za pare zloty w jakims osiedlowym sklepie zoologicznym, ogrodniczym albo rtv/agd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytalem duzo ale potrzebuje jak pisalem kogos kto mi pomoze  zlozyc konkretny zestaw , jestem poczatkujacy i zalezy mi na dobrym doradztwie , ziemi jest troche ale nie wiem ktora najlepsza nasionek jak i wszystkiego , a najlepszym doradza sa podpowoedzi ludzi co juz maja wiedze o tym 

@dantes205 witam mi bedzie ciezko cos sklepac samemu ,mam na mysli  jaka lampe jaki nawoz i np jakie nasionka dla poczatkujacych  itd nie mowiac o odzywkach do roslinek itd dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dawid kokos napisał:

 

@dantes205 witam mi bedzie ciezko cos sklepac samemu ,mam na mysli  jaka lampe jaki nawoz i np jakie nasionka dla poczatkujacych  itd nie mowiac o odzywkach do roslinek itd dzieki za odp

Spokojnie, są tu doswiadczeni fachowcy ( ja sie do nich nie zaliczam), na pewno ktos Ci pomoze. Mi chodzi tylko o to, zebys nie kupowal takich gotowych zestawow, bo tam jest wiele nieprzydatnych rzeczy. Proponuje, zebys najpierw poszukal jaki namiot Ci odpowiada, zeby bylo wiadomo jaka bedzie powierzchia uprawowa.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Gość Zielone krainy

@Dawid kokos  Lepiej poskładaj zestaw część po części. Nie kupowałbym gotowego zestawu. Po nasiona polecam chodzić z buta i płacić gotówką, ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy o to chodzi ze samemu raczej sobie nie zloze namiotu , jesli chodzi o lampy wentylatory itd dlatego pisze tutaj o porade , a jesli chodzi o pestki to nie bede mial problemu z zamowieniem bo zamowie do brata za granice i mi wysle listem  , chociaz jak mowisz wolal bym podejsc i kupic wlasnorecznie 

@Zielone krainy o to chodzi ze samemu raczej sobie nie zloze namiotu , jesli chodzi o lampy wentylatory itd dlatego pisze tutaj o porade , a jesli chodzi o pestki to nie bede mial problemu z zamowieniem bo zamowie do brata za granice i mi wysle listem  , chociaz jak mowisz wolal bym podejsc i kupic wlasnorecznie , ale ta lampa co w tym namiocie wyzej bedzie dobra ? Bo reszta czyli wentylator itd to chyba nie ma jakiejs kolosalnej roznicy w wyborze. Czy jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dawid kokos Idę na trening teraz, jak nikt ci wcześniej czegoś nie rozpisze odnośnie namiotu to potem ci , jakiś zestaw skompletuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ok to poczekam na cb mysle ze mi najlepiej doradzisz ,ja powoli kompletuje nawozy i zamawiam dzieki jeszcze raz pozdr a i jak w tym samym sklepie bedziemy kompletowac grow box to poczekam z zamowieniem ,

Edytowane przez Dawid kokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej zamawiac w 1 sklepie, bo wtedy tylko raz placisz za przesylkę i przy wiekszych zamowieniach daja fajne gratisy. Ja dostawalem darmowe nawozy, nasiona, a ostatnio mi przyslali 50kg ziemi, zamiast 20kg. Chociaz z drugiej strony moze byc tak, ze jak zamowisz w kilku sklepach, to z kazdego dostaniesz jakis gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

Po nasiona polecam chodzić z buta i płacić gotówką, ale jak kto woli.

brawo kamer od huja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dawid kokos Jestem, ale widzę, że @Piccolo się deklarował też z pomocą, więc nie wiem czy już sprawa nie jest załatwiona.

@Kibic  No i przy pandemi mogą sobie być kamery na każdym rogu i tak gówno zobaczą, jak się w masce łazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...