Skocz do zawartości
Irenicus

Kupowanie nasion w sieci - bezpieczne

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Zależy czy taka kryptowaluta znajduje się na giełdzie, są giełdy które nie obsługują różnych formatów portfeli. I przy transakcjach musisz opłacić tak zwane "fee" czyli jakąś część kryptowaluty, żeby opłacić transakcję. Im więcej zapłacisz, tym szybciej transakcja dojdzie do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@d-1300 ogarnąłem teraz jak kupić doge za gotówkę na kartę ale nie wiem jak wymienić bnb na doge. Ten interfejs binance jest dla mnie w chuj nieczytelny. Trochę cardano też warto by mieć bo jest teraz tanie 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz "Wymiany nie można jednak dokonywać na waluty fiducjarne np. dolara amerykańskiego, a jedynie inne coiny np. Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) czy wiele innych" Czyli musisz najpierw wymienić BNB na Bitcoina, a potem to sprzedać. Lub odrazu Wymienić na Dogecoina. Pogrzeb sobie w zakładce Exchange, tam masz market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@d-1300 nie da się od razu do doge. Da się na btc ale trzeba mieć minimum ileś tam. W dodatku nie mam pewności że jeśli wymienię na btc będę dał rady wymienić z btc na doge, jak mi go w ogóle na liście nie znajduje 

 

IMG_20210531_210017.jpg

Tu też nie ma doge, nie ma cardano też 

 

IMG_20210531_210234.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielcie się wiedzą Panowie i Panie.

Mamy tu wszystko o tym jak zacząć, jak trenować, co i kiedy lać, jaką odmianę wybrać, kiedy ciąć ale o tym jak się zachować, w razie przybycia bagiet - nic. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Ja Binance nie używam, więc ci za dużo nie pomogę. A tak z ciekawiści to chcesz coś zamówić za Doge? Bo myślę że w seed bankach, jeśli wgle się da to bardziej Bitcoin, i spadł ostatnio dużo więc może to i lepsza opcja. Jeśli ci się nie śpieszy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam, jak patrząc że Doge Spadł w tym miesiącu, o ponad 100% to można na nim nieźle zarobić. Powodzenia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@d-1300 wszyskie krypto spadły po tym jak Elon Musk zakazał kupna Tesli w krypto, tłumacząc tym, że wydobycie kryptowalut marnuje prąd. Drugie wydarzenie to chiny coś tam zakazały płatności bla bla bla 😄 

Chodzą plotki że BTC ma być zastąpione przez którąś z młodszych kryptowalut, która to będzie używać bardziej zaawansowanej technologii jeżeli chodzi między innymi o wydobycie. Tylko właśnie, która to będzie? 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać że nigdy nie miałem przypału z "tanie" aczkolwiek uważam że drugi człon nazwy to powinno być sranie,bo jakość pestek dyskusyjna zresztą wszystkich tych banków z bóg wie jaką ilością crossów w krótkim czasie od powstania to lipa,prawda jest taka że jest robione spore zamieszanie i reklama bądź antyreklama przez pewne forum które współpracuje z milicją.Trzeba mieć własny rozum czytając coś w internecie,zresztą to samo można powiedzieć o oglądaniu tvp 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odświeżam temat. Czytałem sobie w gazetce softsecret taki artykuł "Bezpieczeństwo i Higiena Pracy rolników w internetach" No i tam sporo strasznych rzeczy się naczytałem i się trochę przestraszyłem xd 

Bo kiedyś coś zamawiałem no to na paczkomat i tylko adres mail podawałem ale płaciłem swoim prawdziwym rachunkiem bankowym, niby jakieś pierdoły, to nawet pestki nie były ale szybko usunąłem tego maila w razie co bo tylko tyle mogę zrobić. No ale z tą płatnością nic nie zrobię niestety.

W tym artykule jest napisane ze policja ma swoj specjalny oddział na allegro (!?) To możliwe czy w tej gazecie już trochę odlecieli za bardzo? 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk a nawóz to każdy może kupić i nie ma podstaw do podejrzeń rządnych, wiesz ile ludzi teraz uprawia rośliny w boxach? Zwłaszcza papryki, jest tych ludzi mnóstwo i jak by mieli wpadać każdemu kto kupuje nawozy to by mieli w chuj roboty xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@onyx  Dobra chyba mi trochę paranoja wjechała troszkę... No ale w sumie dobrze ze o tym myślę niż wgl o tym by nie myślał człowiek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...