Skocz do zawartości
plant_4_U

White widow, tropicana banana, critical cush i 8ball cush

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Godzinę temu, plant_4_U napisał:

@niewiemalesiewypowiem a co jesli w sklepie mialem dostep tylko do 25w to jak to ugryzc ?? 2x krotszy czas ??

image.jpg

Czas taki sam, tutaj odległość będzie trzeba zmienić od szczytów(tak mi się wydaje) Przydało by mi się zdjecie tej tabelki która jest na boku opakowania.

Wtedy mógłbym prwcyzyjniej doradzić. Poszukam w necie i edytuje posta, chyba że wcześniej ty wkleisz. W prztpadku tej

 

 

Pozdrowik.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trochę się ździwiłem, 25W musi być delikatnie bliżej aby wydzielić tyle samo promieniowania co 13W, ja bym ja ustawiał średnio 35cm od szczytów... wiadomo że nie będzie zawsze wszedzie jednakowo i gdzieś będzie 25 a gdzieć 50. Ale to tak na oko.

Tu jest tabelka z 25w

015561221894A.jpg?20200711033849&f=1&nof

 

a tu 13w

reptile_uvb150_13w_2188_table.jpg&f=1&no

 

Pozdrowik

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, plant_4_U napisał:

 

@niewiemalesiewypowiem no i kiedy stosowac w moim przypadku ?  Rosliny sa ponad 3 tyg na 12/12 , jeszcze pk 13/14 nie bylo . Topy juz sa ladnie oblane cukrem na szczytach 

Lepiej zacząć świecić później niż wcześniej, i raczej nie wcześniej niż 3tyg przed ścinką.... można poeksperymentować np. załączyć 4tyg przed kosą na 5-10 min... choć chyba ja wolałbym poczekac aż topy będą już dobrze napuchnięte i te 2 tyg przed kosą zacząć. Z tym promieniowaniem nie ma żartów i można łatwo przedobrzyć. Wydzielanie trichomów z thc jest mechanizmem obronnym konopii przed tym promieniowaniem, wiec musimy dać jej szanse się obronić i nie zajechać jej(popalić). W następnym grow zmień naświetlanie o tydzień (dłużej lub krócej) i wyciągnij wnioski i wybierz lepszą opcję dla ciebie. Jak już będzie świecić np. tydzień i nie będą przypalane to możesz zbliżyć o 3-5cm.

Dodatkowo topki będą dużo bardziej aromatyczne i znacznie twardsze.

 

Pozdrowik.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem Czyli poczatkowa wysokosc jaka ma byc ?? W sumie bede mial porownanie bo mam jedna rosline 12 dni pozniej wykielkowana ale na przelaczenie weszla rowno z reszta, z wielkosci nie osdstaje od reszty ale najpozniej zaczela sie oblepiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, plant_4_U napisał:

@niewiemalesiewypowiem Czyli poczatkowa wysokosc jaka ma byc ?? W sumie bede mial porownanie bo mam jedna rosline 12 dni pozniej wykielkowana ale na przelaczenie weszla rowno z reszta, z wielkosci nie osdstaje od reszty ale najpozniej zaczela sie oblepiac

35cm, gdzieś było wyżej dooedytowane. Wiem cieżko się przedrzeć przez moje wywody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Piccolo napisał:

@niewiemalesiewypowiem wpływa to też znaczącą na ilość plonu w sensie na wagę ? Czy głównie na jakoś palenia ?

Jeśli nie zaczniesz za wcześnie świecić to nieznacznie podniesie się waga -będą twardsze, bardziej oblane żywicą - waga wzrośnie nieznacznie, jeśli za wcześniej zacznie się świecić zaczną się oblewać i utwardzać zbyt szybko co utrudni jej przyrost masy.

Wpływ na jakość palenia bardzo duży.

 

Pozdrowik.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jakies uwagi ?? Zauwazylem ze szybciej pija . Dzisiaj jeszcze doszedl miernik troszke lepszy tak mi sie wydaje, wiec z ta woda bedzie wszystko ok na 100%

88805347-3145-46EC-80E1-D080308C3A0F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, plant_4_U napisał:

Zauwazylem ze szybciej pija

to niech piją oby nie przelewać i nie przesuszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym bio grow odstawic juz calkowicie ? Daje raz bio bloom /sama woda /woda + bio bloom + top max. Takie 3 cykle maja. Czy po pk13/14 widac konkretne efekty czy jest to troche przekoloryzowane ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, plant_4_U napisał:

bio grow odstawic juz calkowicie ?

nie widzę liści bo dałeś zdjęcie z lampą włączoną 

4 minuty temu, plant_4_U napisał:

Czy po pk13/14 widac konkretne efekty czy jest to troche przekoloryzowane ?  

przekoloryzowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...