Skocz do zawartości
plant_4_U

White widow, tropicana banana, critical cush i 8ball cush

Rekomendowane odpowiedzi

Kazda dostala to samo , 3ml bio bloom ,3ml bio grow, 2ml top max na 1l wody . Z kazdej wyplynelo dosc sporo dolem i kazda dostala 1,5 l wody. Juz dawalem wczesniej top max sugerujac sie tabela biobizza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@plant_4_U raczej nie wydaje mi się, że tyle było  komuś kiedyś tak mierzyłem to chyba 4ml bloom i 4 ml top maxa albo 4 ml growa podniosło ec jakoś o 0.5-0.8?

W każdym bądź razie pełna dawka któryś z tych dwóch nawozów i ec dalej było nizutkie.

Jak ci zależy to mogę ci to zmierzyć, bo mam gdzieś te nawozy bio bizza wszystkie, a i tak już ich raczej nigdy nie użyje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piccolo fajnie by bylo , a ktos ma pomysl jak to ustrojstwo skalibrowac ?? Przy wodzie destylowanej mialo byc 6.86 a bylo 5 iles tam.. nie wiem jak to ogarnac

edit: tym razem woda byla muszynianka w butelce jesli ma to znaczenie, od dzisiaj pojdzie kranowka odstana 48h

Edytowane przez plant_4_U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@plant_4_U nic się nie stanie to ziemia więc git, ale na przyszłość tak jak mówię jak już woda kupna to żeby nie miała więcej jak minerałów jak 500mg/l wtedy nie przekroczy 0.4 ec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , dzien 87 / 46 (+- 2 dni) ,

rosliny od ostatniego podlania (1,5 l na doniczke  jakies 4 dni temu ) niby maja jak sprawdzam palcem ale jednak juz liscie zaczynaja opadac. Zauwazylem ze Tropicana Banana 🍌 🍌 zaczyna zmieniac delikatnie kolor na szczytowych liscisciach  , delikatnie robia sie ciemno purpurowe koncowki lisci . Same liscie tak jakby blyszcza i sa ciemno zielone. Reszta mozna powiedziec bez zmian , liscie zolkna i odpadaja powoli jeden za drugim. Jutro powinien byc mikroskop wiec podejrzymy jak tam trichomy . White widow ma sporo tych “wlaskow” brazowych, topy sa podluzne ale nie puchna jakos jak na reszcie. Nie wiem ile je jeszcze trzymac bo nastepne (automaty) jjz czekaja i sie nie moga za bardzo doczekac. Nie mam cisnienia zeby z tego duzo wiecej wyciagnac , wazne ze popelnione bledy postaram sie wyeliminowac przy nastepnym grow i wtedy z checia podziele sie fororelacja. 
Panowie i panie , piszcie co mysliscie , co byscie zrobili na dzien dzisiejszy itd. wszystkie komentarze na wage zlota ! Kilka fotek nizej, pozdrawiam 🍀

BBCE373C-5461-4947-90B7-806C9B0130F8.jpeg

BA74A89E-E99C-4E65-A707-CD45D22FEC69.jpeg

1A48307D-CB4C-470C-8311-0E281920ACAB.jpeg

96F9D5F1-5962-4D80-92D2-5CAE244A3816.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

02D6FCDA-2A1A-44AB-B0ED-23DCE817AAB9.jpeg

E9F913B9-D818-483C-96BE-980986EF4C2E.jpeg

FDC2B2EF-863F-4D68-845D-4A53038C82E0.jpeg

@konopny_janusz jak tu same male topki 😂 

Ps: bufery do kalibracji miernika ph sa nielegalne w moim kraju wiec tu juz z ph nic nie wymusle przy nich, postaram sie z pl wyslac listem , moze sie uda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2: rachunek (2msc) wzrosl z 90€ na 330€. Juz dwa telefony od nich byly ale akurat bylem w pracy wiec nie moglem odebrac.

@konopny_janusz nie licze na zadne wow, ale zawsze to wiecej niz golym okiem

1C57672A-781B-4E55-A37E-63AC9168FD00.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie mam pojecia , nie moge tego zamowic a jak chce to z anglii sciagnac to mi wyskakuje ze produkt jest nielegalny na terenie mojego kraju 🤷‍♂️ wysle jakos z pl , ale o co im chodzi z tym to nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...