Skocz do zawartości
Krzysztof_Krzys

Pestki.

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysztof_Krzys dziecinada to jest to co wypisujesz.

a co do posta dobre firmy to dinafem ale firma od dłuższego czasu nie pracuje. Ale gdzies zawsze można znaleźć ich nasionka. Szukał bym w oryginalnych opakowaniach. Greenhouseseeds też polecam. Mialem ich pare za kazdym razem kazde nasionka kielkowaly bez problemu. Royal queen seeds tez dobra firma chociaż raz kupiłem od nich 5 nasionek i żadne nie wykielkowalo. Teraz mam critical z tej firmy narazie jest dobrze. Barneysfarm jak dla mnie druga firma po dinafem. Mam od nich purple Punch i tutaj narazie też jest dobrze. Co do innych firm to sie nir wypowiem bo nie testowałem.  

Pozdro i trochę wyluzuj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ~~ A co ja wypisuje po za tym że zdałem normalne pytanie a dostałem odpowiedź z dupy? No proszę powiedz co zle napsialem  🙂 albo nie nie pisz szkoda ciągnąć temat ciach. 

Wyluzować - spiętego mnie nie widziałeś jestem oaza spokoju mnie takie rzeczy nie kręcą nie ruszają widzisz gdzieś złość albo przekleństwa czy wyzwiska w odpowiedzi? Nie bo nie mam 15 lat. Bardziej mnie to rozbawiło niż zdenerwowało 🤔 

Nie jdno zdanie zamieniliśmy na priv chyba wnioski sam możesz wyciągnąć. 

Jak nie ma ochoty odpisywać niech nie pisze na dodatek straszy banem? (🤦‍♂️) Takie aktywności są komuś potrzebne?  Podstawówka czy gimnazjum? 

Amen. 

 

44 minuty temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Krzysztof_Krzys  sprawdziłem strony który poleciłeś i sprawdzilem co mnie interesuje (Royal Gorilla) to i tak wszystko jest od Royal queen seeds. Więc chyba bez znaczenia gdzie kupię? 

 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys raczej bez znaczenia. Ta firma jest naprawde bardzo dobra. Ja zawsze kupuje to co mnie interesuje takze decyzja nalezy do ciebie. Oni tam daja fajne dodatki do zakupów chyba jako jedyna z nielicznych firm jakies nasionka dorzucają młynki bletki zapalniczki. I polecam zakupić u nich materialowe doniczki sa naprawde dobrej jakości. Popatrz na fotorelacje innych użytkowników bo z tego co kojarze pare osób mialo tą odmiane od tej firmy.

@Tadziqq nie spotkałem sie jeszcze do tej pory z lekceważącą odpowiedzią. Jak dla mnie temat zakończony i nie ma co go drążyć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spinki do Testera ale też +1 ode mnie dla kolegi. Trochę Tester odpowiedź w stylu Szyma, ktoś pyta o opinie o coś a tu odpowiedź, nie wiem ja nie używałem 😂😂. Jest konkretne pytanie jak tutaj to raczej konkretną odpowiedź każdy chce uzyskać.

Ja RQS polecam, czołówka komercyjnych sklepów z nasionami jak dla mnie. pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...