Skocz do zawartości
Qwenix

co się dzieje z moją rośliną

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam pytanie do was hoduje 3 x gorilla glue auto na parapecie 2 rosną bardzo dobrze ale jedna z nich zaczeła się wyginać wiecie co z tym zrobić prosiłbym o jak najszybszą odpowiedz

IMG_20210226_120622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, lamasky said:

wyciąga się, chyba z powodu słabego światła

wiem zrobiłem tak że poprostu zrobiłem podpórkę nie wiem tamte 2 jak narazie tego nie potrzebują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Piccolo said:

@Qwenix nie wyrosną ci dobre kwiatki w lutym na parapecie sorry 😕

wiem o tym ale z 3 gramy maks moze 15 g będzie

Just now, Piccolo said:

@Qwenix nie wyrosną ci dobre kwiatki w lutym na parapecie sorry 😕

ale już umocowałem łodygę więc będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix to się okaże czy wgl będzie. Ile one godzin słońca mają na tym parapecie z 6?

Nie masz jak zbić im jakiegoś Boksa z szafy,, w pary stowach się zamkniesz i normalna ilość możesz zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Piccolo said:

@Qwenix to się okaże czy wgl będzie. Ile one godzin słońca mają na tym parapecie z 6?

Nie masz jak zbić im jakiegoś Boksa z szafy,, w pary stowach się zamkniesz i normalna ilość możesz zebrać.

z 8 godzin min maks z 12 h a jaki koszt by był tych wszystkich rzeczy do szafy

1 minute ago, Piccolo said:

@Qwenix to się okaże czy wgl będzie. Ile one godzin słońca mają na tym parapecie z 6?

Nie masz jak zbić im jakiegoś Boksa z szafy,, w pary stowach się zamkniesz i normalna ilość możesz zebrać.

o powiedziałbyś mi co można zrobić do maks 100-200 zł jak na ten dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix musialbys trochę posiedzieć i poczytać jak zrobić growboxa. Znaleźć jakąś szafę na olx pewnie za darmo ludzie oddają, albo grosze, oblepić ja od środka kocem ratunkowym.. Kupić jakiś tani panel LED. Wiatraki z komputera i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Piccolo said:

@Qwenix musialbys trochę posiedzieć i poczytać jak zrobić growboxa. Znaleźć jakąś szafę na olx pewnie za darmo ludzie oddają, albo grosze, oblepić ja od środka kocem ratunkowym.. Kupić jakiś tani panel LED. Wiatraki z komputera i będzie działać.

a znasz jakies ledy tanie

a i ile wat na 3 x auto gorilla glue 80 cm indoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trzy roślinki w takiej cenie nie znajdziesz panelu. Bo byś musiał mieć boxa 50x50 minimum.

@Zielone krainy jak się nazywają te panele, te co już kiedyś dla kogoś pytałem. nie wiem nie mogę zapamietac🙄😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix podpórka nic nie da skoro światła ma mało będziesz ją mógł tak podpierać do usranej śmierci a nic nie wskórasz, Osoby które tu doradzaja maja świetna wiedzę i z tego co czytam a i sam u siebie zaobserwowałem słabe światło równa się słaba roślina co sie przełozy na ilość i jakość plonu. Daj jej światła, jak to automaty to 20/4

13 minut temu, Piccolo napisał:

Na trzy roślinki w takiej cenie nie znajdziesz panelu. Bo byś musiał mieć boxa 50x50 minimum.

@Zielone krainy jak się nazywają te panele, te co już kiedyś dla kogoś pytałem. nie wiem nie mogę zapamietac🙄😁

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w   może ten ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, lamasky said:

@Qwenix podpórka nic nie da skoro światła ma mało będziesz ją mógł tak podpierać do usranej śmierci a nic nie wskórasz, Osoby które tu doradzaja maja świetna wiedzę i z tego co czytam a i sam u siebie zaobserwowałem słabe światło równa się słaba roślina co sie przełozy na ilość i jakość plonu. Daj jej światła, jak to automaty to 20/4

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w   może ten ?

niestety nie dam rady mam mały dom więc ciężko będzie cokolwiek dać pewnie coś wyjdzie mam słońce od 7 do 18 więc raczej z pare parenaście z jednej będzie napewno a od czerwca dam na outdoor inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 hours ago, Zielone krainy said:

@Piccolo  Nazwa to Ledam . @lamasky Dał link do wersji 60 W, ale jest też wersja 35 W i to ona jest dedykowana do boxów i namiotów o powierzchni nieprzekraczającej 0,16m2(40x40). https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w

a ona ma jakieś zawieszenie bo trudno będzie cokolwiek kleić w tej szafie potrzebuje najlepiej coś co mozna jakoś zrobić bez szkód w szafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, konopny_janusz said:

@Qwenix ma dziury w radiatorze do zawieszenia pewnie, ale karabińczyki, haki, linki pewnie już trzeba we własnym zakresie załatwić 

mam wykałaczkę coś typu tego i przyklejone tasmą klęjąca delikatnie i trzyma się teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Qwenix Przyklejanie to ryzyko, bo jak się odlepi to spadnie i połamie rośliny. Wszystkie panele Ledam mają otwory do zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, Zielone krainy said:

@Qwenix Przyklejanie to ryzyko, bo jak się odlepi to spadnie i połamie rośliny. Wszystkie panele Ledam mają otwory do zawieszenia.

wiem ale ja to tak delikatnie to testowalem czy odkleje nic się nie stalo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...