Skocz do zawartości
Rezus

WODA - kranówka/marketówka/dezmiralizowana

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy sprawdzilem jakos sie wybitnie nie grzeje max 53C° kolezka mowil ze mial to w boxie mini bodajże 30x30x90 i tak 15 z planta golił.jak dla mnie bez sensu dokladac dodatkowe 50C° niech lezy wrazie wu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy masz racje z kalkulatora wynika ze potrzebuje 18tys L ta kwoka ma tylko 11,5 L. Niestety przy dzisiejszych zabiegach kosmetycznych dojrzalem ze N-L sie zhermił [*] tak mi cos podpadał bo taki lichawy był ogledziny potwierdzily za to Jacek i GSC ma sie dobrze. Minusem tego wszystkiego jest to ze Jacuś jest auto a GSC fotoperoid na chwile obecna wyglada to tak.

 

16161871188128914218327500437878.jpg

16161871504466683226364645983403.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 1 fotka J-H auto. Druga to GSC fotoperoid. Planowo byly 4 planty. Pierwszy wgle nie wyszedl teraz odpadł  N-L wiec zostaly te dwie Panie, fakt trening nie do konca wyszedl po mojej mysli ale wlasnie to jest to co pisalem wyzej. Pierwszy błąd  to okrągle donice. Drugi moje niedopatrzenie ze mialy automaty wszystkie byc a co jest sam Widzisz. Nie robię jeszcze flipa, ktos napisal ze max 15 z GSC zgole wiec jeszcze niech sobie spokojnie rosnie.(dodam ze zapach GSC, tego karła) jest powalający a jeszcze nie kwitnie napraawde ciężki zapach) Zastanawiam sie nad mars hydro ts 1000 ponoc akurat ma pokrycie 60x60.

Edytowane przez ArtizO
Skleroza ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...